شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
وزیری که چشم به سوی دشمن و گرایش به غرب دارد باید استیضاح شود/ مسئولین مردم را درگیر بازی‌های سیاسی خود نکنند/فیش‌های نجومی و فساد 8 هزار میلیاردی به حاشیه نرود
مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران گفت: وزیری که چشم امید به کمک دشمن دارد و گرایشش به سمت غرب است باید استیضاح شود و مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح چنین وزیری را باید در فوریت بگذارد.
استکبارستیزی یعنی ایستادگی قاطع در برابر دشمنان/ دولت قبح مذاکره با آمریکا را شکست
در آستانه روز استکبارستیزی، نشست خبری "جنبش دانشجویی، آرمان‌گرا و استکبارستیز" با حضور تشکل‌های دانشجویی انقلابی قم برگزار شد.
تنفر ملت ایران از آمریکا، تنها دستاورد مثبت برجام است/ 4 سوال منصفانه و کارشناسی که دولت باید پاسخ دهد
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: 6 ماه از اجرای برجام می‌گذرد و تنها دستاورد اصلی، مثبت و بزرگ برجام برای ملت ایران این بود که آنها بار دیگر متوجه شدند به آمریکا نمی‌توان اعتماد کرد و ملت بیش از گذشته از آمریکا متنفر شده است.
دانشجویان به امضا کنندگان شکوائیه اعتراض به جنایات آل سعود بپیوندند
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با تنظیم شکوائیه‌ای در اعتراض به جنایات آل سعود خطاب به دبیرکل سازمان ملل خواستار پیوستن دانشجویان داخل و خارج کشور به امضا کنندگان این شکوائیه شد.
ضرورت برخورد سریع با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی/با شعبده‌بازی سیاسی نمی‌توان افتضاح حقوق‌ها را کمرنگ کرد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر در بیانیه‌ای اعلام کرد: چرا بعد از گذشت یک ماه هرچه سریع‌تر با دزدان بیت‌المال که خود را صاحبان سفره انقلاب می‌دانند، برخورد نمی‌شود؟
دشمن نمی‌خواهد نظام اسلامی تبدیل به الگویی برای جهان شود/ دفاع از انقلاب به معنای پیشروی است
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: محور اصلی دشمنی‌ها آمریکا است. در جبهه‌ی مقابل، لابی‌های صهیونیستی دشمنی را برنامه‌ریزی می‌کنند، اروپایی‌ها همراهی می‌کنند و برخی از کشورهای عربی پول دشمنی‌ها را تأمین می‌کنند.
آنهایی که صدایشان برای مظلومیت‌های دروغین بلند است تا به شما می‌رسند لال می‌شوند!
در نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به شیخ زکزاکی آمده است: همه آنهایی که صدایشان برای مظلومیت های دروغین فرقه ها و مکاتب دروغین بلند است تا به شما و امثال شما میرسند لال میشوند،
نامه دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) خطاب به رئیس رسانه ملی/ چرا باید صدا و سیما برنامه ثریا را انقلابی‌تر کند؟
دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) با انتشار نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما نسبت به تعطیلی برنامه تلویزیونی «ثریا» واکنش نشان دادند.
فائزه هاشمی اگر در بدنه‌ اصلی اجتماع بود می‌دانست دل مردم از نابرابری‌ها خون است
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال در نامه‌ای خطاب به فائزه هاشمی نوشت: اگر ذره‌ای در بدنه‌ اصلی اجتماع بودید می‌دانستید که مردم از نابرابری ها دلشان خون است.
دشمن به حمله‌ی بیولوژیک روی آورده است/ فهم، تقوا و مجاهدت، سه زمینه بزرگ شدن شخصیت
یک کارشناس مذهبی گفت: دشمن از حمله‌ی نظامی به نتیجه نرسید و از حمله‌ی فرهنگی نیز در حال ناامیدی است، چراکه یک محرم و صفر، کل سال را بیمه می‌کند. اکنون دشمن به حمله‌ی بیولوژیک روی آورده است.
اسرائیل را از شمال، جنوب و غرب محاصره کرده‌ایم/ نفوذ فرآیندی طولانی دارد، اما نتایج آن ماندگار است
رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار گفت: برای حرکت باید ابتدا اسرائیل را محوکنیم که بحمدالله پس از 37 سال به‌خوبی پیش رفته‌ایم و اسرائیل را از شمال، جنوب و غرب محاصره کرده‌ایم.
قصه بی‌آبی چشمه شور به مثنوی هفتاد من تبدیل‌شده است / مردم چشمه شور به علت بی‌آبی با بیماری‌های عفونی دست‌وپنجه نرم می‌کنند
دانشجویان اردوی جهادی در روستای چشمه شور قم ضمن نامه به استاندار، پیگیری هرچه سریع‌تر مشکلات روستای چشمه شور را خواستار شدند.
مباحث تربیتی، بصیرتی، تشکیلاتی و مدیریت زمان، محورهای دوره شهید چمران است
مسئول روابط عمومی سومین دوره‌ی دانشجویی کشوری شهید چمران گفت: رویکرد اصلی این دوره، آموزش‌وپرورش سرگروهان حلقه‌های تربیتی صالحین دانشجویی است.
عامل بدبختی مردم تفکری بوده که اقتصاد مقاومتی را قبول ندارد/ افول لیبرال دموکراسی فرصت پیش روی پیشرفت انقلاب
رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه تفکری که اقتصاد مقاومتی را قبول ندارد، عامل بدبختی مردم است،گفت: گفتمان لیبرال دمکراسی که رقیب جریان انقلابی است در حال افول است و هیچ کدام از شعارهای لیبرال دمکراسی تحقق نیافته است.
آخرین مطالب