سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تقویت ایمان و کمک به دیگران رمز کسب آرامش است
آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: هرگاه از من سفارش معنوی می‌خواهند به آن‌ها می‌گویم «تا می‌توانید به یاد خداوند باشید و به بندگان خداوند کمک کنید» که این موجب آرامش شما و جامعه می‌شود.
آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود سایه جنگ را از آمریکا هدیه گرفت
مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی از کانون‌های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود، سایه جنگ را برای ملت سوغات آورده است.
مردم تا تلاش جدی دولت و رفع مشکلات مطالبه را رها نمی‌کنند
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: هر چه در دوره یازدهم در مباحث فرهنگی و اقتصادی کم‌کاری صورت گرفته است، دولت باید برای جبران این کم‌کاری در این دوره تلاش مضاعفی داشته باشد و مردم تا رسیدن به مطالبات خود، دست از مطالبه‌گری نمی‌کشند.
هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره‌اى خوش رقصى کنند!/ از امروز همه ما پرسشگریم
بازیگر کشورمان در پی توهین روز گذشته وزیر ارشاد به هنرمندان عنوان کرد: هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره‌اى خوش رقصى کنند! منتظر توضیح و عذر خواهى شما هستم.
تقدیر رهبر معظم انقلاب از حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات/ رئیس‌جمهور تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرد
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.
تصاویری که پرویز پرستویی از رئیس‌جمهور آینده خواست، فراموش‌شان نکند
پرویز پرستویی با انتشار دو عکس از کهن‌سالانی که به سختی پای صندوق رأی آمده بودند، از رئیس‌جمهور آینده خواست آن‌ها را فراموش نکند.
شگفت‌زدگی رسانه‌های غربی از مشارکت بالای مردم ایران در انتخابات
رسانه‌های غربی ضمن پوشش اخبار مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران از مشارکت گسترده مردم، شگفت‌زده شدند.
نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست‌جمهوری تا ساعت 11/ پیشتازی روحانی با بیش از 22 میلیون رأی
نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 11 امروز نشان می‌دهد حسن روحانی با بیش از 22 میلیون رأی کرسی ریاست جمهوری را برای 4 سال دیگر بدست آورده است.
اقدام مشکوک روزنامه دولت در جعل بیانیه انتخاباتی به نام سردار قاسم سلیمانی /سخنگوی سپاه تکذیب کرد
روزنامه دولتی ایران در شب انتخابات، طی اقدامی عجیب اقدام به انتشار یک بیانیه انتخاباتی جعلی به نام فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.
مردم با حضور حداکثری و انتخاب اصلح اقتدار نظام را تثبیت می‌کنند/مردم فریب تبلیغات کاذب را نخورند
عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: انتخابات عرصه حضور حقوقي مردم در صحنه است و مردم بايد در 29 اردیبهشت گزينه اصلح را انتخاب کنند.
گمانه‌زنی درباره اینکه فلان فرد پیروز انتخابات است «مخل انتخاباتی» محسوب می‌شود/ هرگونه اعلام نظرسنجی از امروز در فضای مجازی فاقد اعتبار است
رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه هرگونه اعلام نظرسنجی از امروز در فضای مجازی فاقد اعتبار است، گفت: پس از اعلام نتیجه انتخابات اگر نامزدها اعتراض یا شکایتی دارند باید از مسیر قانونی پیگیری کنند.
مردم آذربایجان رفتار دوگانه دولت یازدهم را فراموش نمی‌کنند/ پول غرامت در جیب نجومی‌بگیران
با وجود همه شعار دادن‌ها، دلسوزی‌ها و ظاهرسازی‌های انجام یافته دولت یازدهم و وعده و وعیدهای وزیر راه، بیمه‌ها و با گذشت پنج ماه از سانحه دلخراش برخورد قطار مشهد ـ تبریز، هنوز غرامت فوت‌شدگان و بازماندگان آنها پرداخت نشده است.
ایران 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست افراد تحت تحریم خود اضافه کرد
در واکنش به اقدام آمریکا در اضافه کردن نام تعدادی از افراد و شرکت‌های ایرانی به فهرست تحریم‌های موشکی، جمهوری اسلامی ایران نام 9 فرد و شرکت آمریکایی را به فهرست تحریمی قبلی خود اضافه کرد.
افرادی که به دنبال التهاب هستند در برابر اراده و انتخاب مردم خاضع و تسلیم باشند/ برای نجات ایران همراه خانواده پای صندوق‌های رأی برویم
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بنده افرادی را که با رقیب هراسی و ترجیح منافع شخصی و جناحی بر منافع ملی، احیاناً قصد ایجاد التهاب و ناامنی در این فضای پرنشاط دارند، نصیحت می‌کنم که در برابر اراده و انتخاب مردم خاضع و تسلیم باشند.
آخرین مطالب