دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
زمان‌بندی پخش مناظره‌های زنده انتخاباتی اعلام شد
زمان دقیق پخش مناظره‌های زنده کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری مشخص شد.
دیانت و سیاست دو ملاک اصلی انتخاب نامزد اصلح در انتخابات است
همسر شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی گفت: دیانت و سیاست دو ملاک اصلی برای انتخاب فرد اصلح در عرصه انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری است.
مردم برای کسب اخبار انتخاباتی به خبرگزاری‌های رسمی و دارای صلاحیت مراجعه کنند/ رسانه‌های معاند در صدد مشوش نمودن فضای انتخاباتی ایران هستند
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم گفت: در میان بازار داغ شایعات در آستانه انتخابات لازم است مردم برای کسب اخبار و اطلاعات موثق فقط به اخبار خبرگزاری‌های رسمی، شناخته شده و دارای صلاحیت توجه کنند و برای کسب خبر به هر سایت و کانالی مراجعه نکنند.
وزیر اطلاعات پاسخ دهد چگونه برخی اخبار در کم‌ترین زمان در اختیار کانال‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: وزیر اطلاعات پاسخ دهد چگونه برخی اخباری که تنها در اختیار نهادهای دولتی است، در کم‌ترین زمان در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد و چه کسانی در این امر دخیلند.
کاندیدای پوششی برای رئیس جمهور مستقر کار شایسته‌ای نیست/ باعث تنزل جایگاه روحانی خواهد شد
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما عنوان کرد: معتقدم کاندیدای پوششی برای رئیس جمهور مستقر کار شایسته ای نیست. باعث تنزل جایگاه او خواهد شد. در واقع با صدای بلند اعلام می‌کنیم که رئیس‌جمهور برای سرپا ماندن احتیاج به داربست دارد.
جهانگیری برای دفاع از دولت ثبت‌نام کرد/ وضعیت بانک‌ها بحرانی نیست/ افتتاح پروژه‌های عمرانی توسط روحانی و جهانگیری انتخاباتی نیست
سخنگوی دولت گفت:‌ دولت از قبل علاوه بر یارانه‌های نقدی که به خانوار پرداخت می‌کرد خودش را موظف می‌دانست هر فصل در راستای امنیت غذایی یک سبد کالا هم به این خانواده‌ها بدهد.
اعتراض «رئیسی» به تبلیغ ویژه رسانه ملی برای «روحانی»/ رسانه ملی خود را به رعایت عدالت تبلیغاتی ملزم بداند
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: فرآیند داورى آگاهانه مردم شریف را مخدوش نسازید.
مردم ایران باز هم دشمنان ایران را سرخورده و ناامید می‌کنند
دانشجوی دانشگاه قم گفت: آنقدر بر مسئله انتخابات احساس وظیفه حاکم است که سایر مسائل به حاشیه می‌رود و چون عدم مشارکت مردم در انتخابات، ملت ایران را دشمن شاد می‌کند مردم ایران فارغ از هر تفکر، حزب و عقیده‌ای در انتخابات شرکت می‌کنند تا امید دشمنان را به ناامیدی تبدیل سازند.
منتخبان شورای شهر و ریاست جمهوری باید زمینه‌ اشتغال جوانان را افزایش دهند
یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور قم گفت: در ایران جوانان بیکار زیادی وجود دارد، کاندیداهای منتخب شورای شهر و رئیس جمهور منتخب در سال 96 باید در راستای تحقق شعاری که رهبر انقلاب بر اساس نیاز فعلی جامعه برای سال 96 انتخاب کردند برای افزایش زمینه اشتغال جوانان تلاش کند.
مشارکت هر ایرانی در انتخابات مشتی محکم بر دهان دشمنان و بدخواهان ایران است
خواهر شهید مهدی کریمی گفت: پیام شهدا حضور همگانی در صحنه انتخابات است، مشارکت هر ایرانی در انتخابات ایران مشت محکمی بر دهان دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
اهل سنت ایران حضور پرصلابتی در انتخابات امسال خواهند داشت
بانوی ایرانی اهل تسنن گفت: ایرانیان پیرو مذهب تسنن به رسم همیشگی برای مشارکت در سرنوشت کشور و عدم همراهی دشمنان ایران در انتخابات حضور همگانی رقم خواهند زد.
فاصله داشتن مسؤولان از اجرای فرامین رهبر اعتبار آنان را نزد ملت کم می‌کند
یکی از راویان دفاع مقدس گفت: مسؤولان کشور با اطاعت از مقام معظم رهبری اعتبارشان نزد ملت زیاد می‌شود و هر چه از اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب فاصله داشته باشند اعتبارشان نزد ملت کمتر می‌شود.
کسانی که در انتخابات شرکت نمی‌کنند خون شهدا را پایمال می‌کنند/ ضرورت تلاش بیشتر رؤسای قوای مقننه و مجریه برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خواهر شهید عبدالحسین شریفی گفت: کسانی که در انتخابات شرکت نمی‌کنند بدانند که با این حرکت خون شهدا را پایمال می‌کنند چون با این حرکت به استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه وارد می‌سازند.
ملت ایران همانند رهبرشان انقلابی‌اند و در انتخابات حضور همگانی دارند
فرزند شهید گودرزی گفت: ملت ایران همانند رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ملتی انقلابی است و همواره بر اساس فرامین و راهنمایی‌های ولی فقیه تصمیم‌گیری و عمل می‌کند.
آخرین مطالب