شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
رسایی: دلسوزی هم‌زمان برای کارتن‌خواب‌ها و نجومی‌بگیران با هم جمع نمی‌شود/ برجام ادامه فتنه 88 است/ رقیب روحانی در انتخابات آتی عملکرد اوست
مدیر مسؤول هفته‌نامه 9 دی گفت: نمی‌شود کسی هم دلش برای کارتن‌خواب‌ها بسوزد و هم نجومی‌بگیران، 15 هزار نفر از مسؤولان بالای 20 میلیون تومان حقوق می‌گیرند و این دولت
موسوی: بعد از فتنه 88 غربی‌ها گفتند باید باب مذاکره را ببندیم/ نادران: 9دی تکلیف کسانی که قصد خیانت داشتند را مشخص کرد/ مصباحی مقدم: دشمنان به حساب فتنه مردم را تحریم کردند
نادران و مصباحی‌مقدم از نمایندگان سابق مجلس و همچنین سید نظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری یوم‌الله «9 دی تجلی بصیرت ، ولایت مداری و نفوذ ناپذیری» را بررسی کردند.
حماسه 9 دی نظیری ندارد / اقتدار ملت در این روز به نمایش در آمد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: 9 دی درس عبرتی برای مزدوران داخلی دشمنان بود که با خوش‌خیالی فکر می‌کردند با برخی تحرکات می‌توانند در برابر قانون و قانون‌گرایی بایستند و برخلاف قوانین و موازین، به اهداف شوم خود برسند.
فتنه ۸۸ حاصل اتاق‌های فکر کانون‌های صهیونیستی بود/ باز‌خوانی حماسه ۹‌دی
رجوع به توصیه‌‌ها و دیدگاه‌های عناصر صهیونیستی همچون "‌مایکل لدین"،"جین شارپ" و "‌جورج سورورس"، جملگی حکایت‌گر این واقعیت بزرگ و غیر‌قابل کتمان است که فتنه 88 نه پدیده‌ای اتفاقی که حاصل اتاق‌های فکر، برنامه‌ریزی‌های گسترده کانون‌های صهیونیستی بوده است.
اهانت به ارزش‌های اسلامی توسط فتنه‌گران نقاب از چهره آنان برداشت/ حماسه ۹‌دی نشانگر دشمن‌شناسی عمیق ملت ایران بود
رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامات ضددینی فتنه‌گران در جریان اغتشاشات ۸۸، نقاب از باطن پلید فتنه‌گران برداشت و ثابت کرد که فتنه‌گران با دشمنان اسلام هم‌پیمان‌اند.
۹ دی باطل السحر فتنه بود/ برخی خواص دچار لغزش‌های غیر قابل جبران شده‌اند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی خواص انقلاب اسلامی به خاطر تحلیل های غلط عملاً از خط ولایت فاصله گرفته و در فتنه‌هایی که پیش آمده دچار لغزش های غیر قابل جبرانی شده‌اند.
جای آخوندی بودم استعفا می‌دادم/ برای گریه کردن در کشور آدم زیاد داریم
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ گفت: آخوندی به جای اینکه پاسخ مردم را به صورت شفاف و قانونی بدهد در رسانه ملی گریه کرد. ما برای گریه کردن در کشور زیاد آدم داریم.
هلهله دشمن در فتنه ۸۸ را هیچوقت فراموش نمی‌کنیم/ پرونده فتنه باید باز بماند/ اتهام عده‌ای در فیش‌های نجومی بسیار قوی است
ئیس قوه قضائیه گفت: هنوز هم عده ای تشکیک و به آن اشکال وارد می کنند و به ما ایراد می گیرند که چرا شما پرونده فتنه را مکرر باز می کنید؟ اتفاقا این پرونده هنوز گشوده است.
حمایت دشمن از فردی که در صدد تحمیل نظر خود بر رهبر است/ دشمن به واسطه یاران امام در پی معرفی چهره‌ای جعلی از امام(ره) است
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان در تلاش هستند که در انتخابات سال آینده کسی رئیس جمهور بشود كه « تحمیل الرأی علی الولایه» كند يعني نظرش را بر رهبری تحمیل کند تا از این طریق خطوط قرمز رهبری را عوض کنند.
نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهر قم به روایت تصویر
نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهر قم صبح امروز برگزار شد.
چه کسانی می‌خواهند مانع استیضاح وزیر راه و شهرسازی شوند؟
لاریجانی، پزشکیان و مطهری سه نماینده‌ی حاضر در هیئت رئیسه مجلس می‌باشند که به خاطر حفظ منافع دولت ترجیح می‌دهند پای آخوندی به خانه ملت باز نشود و نمایندگان در ماه‌های باقیمانده از عمر کابینه یازدهم او را کنار نگذارند.
استیضاح وزیر راه و شهرسازی در جلسه علنی مجلس در راه است/ نمایندگان به دور از جناح گرایی به حادثه ایستگاه هفت خوان رسیدگی کنند
بررسی‌ها و پیگیری‌های مجلس شورای اسلامی پیرامون حادثه قطار تبریز مشهد در حال اتمام است؛ بر اساس اظهارات چند تن از نمایندگان مجلس در جلسات هفته جاری صحن علنی مجلس، نتیجه نهایی گزارشات در این زمینه، قرائت می‌شود و تصمیم گیری لازم پیرامون استیضاح و عزل یا بقای برخی از مسؤولان حمل و نقل ریلی از جمله وزیر راه و شهرسازی توسط نمایندگان صورت می‌گیرد.
مسؤولان بجای هدر دادن وقت در قضیه برجام به رفع مشکلات جامعه بپردازند
رئیس بسیج دانشجویی کشور گفت: مسؤولان اگر واقعاً در صدد رفع مشکلات اقتصادی ایران هستند باید مشکلات اساسی اقتصادی مانند قاچاق کالا را حل کنند و به انجام امور اصلی کشور بپردازند نه اینکه وقت و تلاش خود را در راستای انجام قرار داد برجام هدر دهند در حالیکه برجام تأثیری بر رفع تحریم‌ها نخواهد داشت.
دستگاه دیپلماسی کشور در ترازوی نقد دانشجویان قم
مناظره‌ی چهار نفر از دانشجویان دانشگاه قم با عنوان بررسی دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم در حالی برگزار شد که در آن سؤالاتی در حوزه‌ی عزت دیپلماسی مطرح شد.
آخرین مطالب