سه شنبه ۶ تير ۱۳۹۶
آتش به اختیاری یعنی در روشنگری معطل ابلاغ از بالا نباش/شناخت شرایط مسلمان و دشمنان در جنگ بدر به یافتن مسیر کمک می‌کند
مسؤول بسیج دانشگاه فنی پسران قم گفت: مقام معظم رهبری خطاب به جوانان انقلابی نسل حاضر عرض کرده‌اند:« شما جوانان انقلابی، بدریون بدر کبری هستید»، برای یافتن راه و شناخت وظیفه، تحلیل شرایط نیروهای اسلام و دشمنان مسلمانان در جنگ بدر می‌تواند کمک کند.
برکات معنوی سفر عتبات در سبک زندگی دانشجویی مشهود است
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم گفت: انسان می‌تواند در این سفر درد و دل‌های خودش را با امام بزرگوار خود در میان بگذارد و نیازهای خود را به ایشان عرضه بدارد و در طول عمر خویش تبعات مثبت و خوشایند این دیدار معنوی را در خود ببیند.
مراسم ازدواج دانشجویی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد
جشن ازدواج دانشجویی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه با حضور زوج‌های جوان، برگزار شد.
دانشجویان با رشد بصیرت خود باید از تعالی مملکت حراست کنند
دانشیار دانشگاه پیام‌نور قم گفت: دانشجویان باید با تلاش برای رشد بصیرت خود و جامعه، همواره از رشد دانش و تعالی مملکت حراست کنند.
عبور از هفت خوان برای دریافت وام 1 میلیونی دانشجویی + تصویر
اخیراً مشاهده‌شده است که یک بانک دولتی در قم، مدارک بسیاری را برای اعطای وام 1 میلیونی عتبات به دانشجویان درخواست کرده است که این مسئله موجب رنجش برخی از دانشجویان خواهد شد.
4500 دانشجوی قم در سال جاری به اردوهای راهیان‌نور جنوب می‌روند
مسؤول اردویی راهیان‌نور ناحیه بسیج دانشجویی استان قم گفت: از زمان آغاز نام‌نویسی برای اردوی راهیان‌نور جنوب در سال جاری تا کنون هزار و 700 دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که امسال در مجموع 4 هزار و پانصد دانشجو به مناطق عملیاتی راهیان‌نور جنوب اعزام شوند.
محافظه کاری برخی مسئولان دانشگاه های قم؛ مانع برپایی کرسی‌های آزاداندیشی
مسؤول بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران گفت: برگزارکنندگان کرسی‌های آزاداندیشی برای جلوگیری از به وجود آمدن زمینه برای وقوع سوء استفاده‌های احتمالی، باید موضوع کرسی‌های آزاداندیشی را به گونه‌ای انتخاب کنند که فضا به سمت پیش‌بینی انتخابات کشیده نشود و همچنین فرد خاصی مشخصاًمورد بحث قرار نگیرد.
عده ای با وجود گذشت چندین سال از دوران مسئولیت خود به جای پاسخگویی جدیدا یادگرفته اند در قامت مدعی ظاهر شوند
سید امیرنصری از دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی قم سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته استان بود.
صندوق رفاه دانشجویان نرخ اجاره‌ بهای خوابگاه‌های دانشجویی را اعلام کرد
صندوق رفاه دانشجویان در بخش‌نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها، موسسات و مراکز آموزش عالی کشور نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام کرد.
مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران از تشکیل کمپین‌ « حمایت از مسلمانان کشمیر» خبر داد
مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران اعلام کرد: ما در این تشکل به‌همراه جمعی از فعالان مستقل رسانه‌ای لازم دانستیم با تشکیل و حمایت از کمپین‌ « حمایت از مسلمانان کشمیر» سعی کنیم صدای مسلمانان کشمیر را به گوش جهانیان برسانیم.
آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات از فردا / اعزام 17 هزار دانشگاهی در این دوره
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: عملیات پانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات، از فردا آغاز می‌شود و تا 8 آبان، اعزام‌ها ادامه خواهد داشت.
تلاش دشمن برای نفوذ در باورها و اعتقادات مردم/ کم‌ترین طلاق‌ها در ازدواج‌های دانشجویی است
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران با بیان اینکه کم‌ترین طلاق‌ها در ازدواج‌های دانشجویی است، گفت: باید از ظرفیت خیرین برای ساخت خوابگاه‌ متأهلی استفاده کرد، دولت و وزارت علوم باید تلاش کنند تا بتوانند شرایطی ایجاد کنند تا ازدواج دانشجویی بیش‌تر شود.
فضای دیدار با رهبر انقلاب بسیار صمیمی و شاداب بود / راه‌اندازی کمپین بر ضد رژیم صهیونیستی و آمریکا در فضای مجازی مدنظر رهبر انقلاب است
دبیر بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران دیدار دیشب دانشجویان با رهبر انقلاب را دیداری کاملاً شاداب و صمیمی که با خنده‌های بسیار همراه بود، توصیف کرد.
اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها/ سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب/ افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند/رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف اصلاح نشد
دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند و کلید به دستان رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف را اصلاح نکردند.
آخرین مطالب