شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶
برخورد قاطع با متخلفین چهارشنبه‌سوری / بازداشت تا پایان نوروز
دادستان قم تصریح کرد: با هرکسی که امنیت جامعه و فرهنگ دینی و اسلامی مردم شهر مقدس قم را موردتوجه قرار ندهد، برخورد قاطع خواهد شد.
پیشرفته‌ترین سیستم‌های مالی در کمیته امداد مورداستفاده قرار می‌گیرد
معاون اداری و مالی کمیته امداد قم با اشاره به اینکه باید حافظ امانت مردم باشیم، خاطرنشان کرد: پیشرفته‌ترین سیستم‌های مالی را در کمیته امداد مورداستفاده قرار می‌دهیم.
واردات اتوبوس خارجی تیشه به ریشه فناوری‌های داخلی می‌زند/ بیکاری کارگران ایرانی به قیمت رونق بازار مصرف کالاهای خارجی
مسؤول علمی بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران ضمن ابراز تأسف از عملکرد برخی از مسؤولان استان قم در راستای سفارش اتوبوس‌های غیرایرانی برای نهاد‌های دولتی، گفت: در صورتی که ایران به بازار مصرف محصولات دیگر کشورها تبدیل شود فناوری‌های داخلی تعطیل و کارگران کشورمان بیکار می‌شوند.
نمونه برداری DNA از پانزده خانواده آتش‌نشان/ارسال هرگونه پیامک از زیر آوار کذب محض است/ سرقتی در پلاسکو نداشتیم/ اجساد دارای تروما و فساد نعشی پیشرفته بودند/شهرداری تهران اختیاری برای پلمب ندارد/ همه کارها را کردیم اما نتوانستیم علاالدین را ببندیم/آوارهای
نشست خبری بررسی آخرین وضعیت حادثه ریزش پلاسکو با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، رئیس پزشکی قانونی استان تهران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و سخنگوی حادثه پلاسکو، سرپرست دادسرای امور جنایی، شهردار منطقه 12 و رئیس پلیس آگاهی شهر تهران برگزار شد.
با حکایت‌های ملانصرالدین فلسفه بیاموزید
کتاب «فلسفیدن با ملانصرالدین» نوشته اسکار برنی فیه و ایزابل میلون توسط نشر سینا منتشر شد.
مشکل جوانان بیکاری و ازدواج است نه کنسرت و لغو سخنرانی/ شعار «ملاک تورم جیب مردم است نه آمار‌ها» فراموش نشود
اساتید و نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن دهه بصیرت اعلام کردند: مشکل امروز جوانان ایرانی بیکاری، اعتیاد و نداشتن امکان ازدواج است نه کنسرت و لغو فلان سخنرانی.
عزای حسینی فرصتی برای رفع نقض ظاهر
مسلمانان و بخصوص شیعیان بنابر تاکیدات دینی و اعتقادی خود ،برای حضور در اماکن مقدسه بر پوشش و نزاکت خود اهمیت زیادی قائلند.
حضور دانش آموزان دبیرستانی در اردوهای جهادی قم
مسئول گروه جهادی ابناءالخمینی(ره) گفت: در اردوی اخیر گروه جهادی ، تعدادی از جوانان دبیرستانی نیز با ما همراه بودند و از فعالیت جهادی در روستاها لذت بردند.
تقسیم طعم شیرین زندگی در روستای چاله گنبد + تصاویر
اردوی جهادی یکی از مظاهر و نمونه‌های فعالیت اجتماعی در راستای خدمت‌رسانی به همنوعان و تقسیم طعم شیرین زندگی با هم‌وطنان است.
پرواز در پیاده روهای قم!+تصاویر
طبق قوانین راهنمایی و رانندگی خودروهایی که به گذرگاه عابرپیاده تعرض کند 20 هزار تومان جریمه می شوند
تقویت بُعد اخلاقی؛ لازمه مصونیت از آفاتِ فضای مجازی
در زمانه ای هستیم که بیش از پیش نظاره گر ظهور و بروز مشکلات اخلاقی و رفتارهای نابهنجار اجتماعی و فرهنگی هستیم، به ویژه با شدت گرفتن میزان حضور افراد جامعه در فضای مجازی و اختصاص وقت قابل توجهی از آن ها در شبکه های اجتماعی ، مباحث اخلاقی کمرنگ تر جلوه می کند.
هفته کودک در قم عاشورایی شد+تصاویر
نشست کتاب خوان ویژه کودکان در هفته کودک عاشورایی شد.
تعمیق بصیرت حسینی لازمه مقابله با سکولاریسم در هیئات است
یک مداح اهل بیت(ع) ، تعمیق بصیرت حسینی را لازمه مقابله با خواسته شوم دشمن مبنی بر ترویج سکولاریسم در هیئات مذهبی دانست.
تولیدات ماهواره ای؛ ابزارتخریب ارزش های ایرانی و اسلامی
بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.
آخرین مطالب