پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶
کسانی که در انتخابات شرکت نمی‌کنند خون شهدا را پایمال می‌کنند/ ضرورت تلاش بیشتر رؤسای قوای مقننه و مجریه برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خواهر شهید عبدالحسین شریفی گفت: کسانی که در انتخابات شرکت نمی‌کنند بدانند که با این حرکت خون شهدا را پایمال می‌کنند چون با این حرکت به استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه وارد می‌سازند.
ملت ایران همانند رهبرشان انقلابی‌اند و در انتخابات حضور همگانی دارند
فرزند شهید گودرزی گفت: ملت ایران همانند رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ملتی انقلابی است و همواره بر اساس فرامین و راهنمایی‌های ولی فقیه تصمیم‌گیری و عمل می‌کند.
دولت در محقق ساختن الگوی «اقتصاد مقاومتی» طی سال‌‌های گذشته ناموفق بوده است
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تکرار «اقتصاد مقاومتی» در شعار سال 96 نشانه ناکارآمدی دولت در محقق ساختن الگوی اقتصاد مقاومتی طی دو سال گذشته است.
نامگذاری شایسته سال 96 نشانه دیده‌بانی دقیق رهبر انقلاب نسبت به وضعیت کشور است
رئیس دانشگاه قم گفت: نامگذاری سال 96 توسط رهبر انقلاب به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نشانه اشراف دقیق و دیده‌بانی درست رهبر انقلاب نسبت به اوضاع کشور است.
سال ۹۶ سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال» / از وضع مردم مطلعم و تلخ‌کامی آنان از مشکلات اقتصادی را با همه وجود حس می‌کنم/امنیت کشور در محیط پرتلاطم منطقه‌ای و بین‌المللی شاخص بسیار مهمی بود
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه‌زهرا سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری کردند.
فتنه‌گران 88 تا به صورت علنی از مردم عذرخواهی نکنند بهایی ندارند /جا مانده‌های رقابت انتخابات به دنبال طرح آشتی ملی هستند
ذوالنوری با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: مطرح کنندگان طرح آشتی ملی خود را جامانده از رقابت پیش رو می‌بینند و با این هدف دنبال این هستند که خود را در جلوی صف جا بزنند و بر کرسی مد نظر تکیه بزنند.
برنامه تغییر مدیران امروز برنامه تغیر نکردن بوده است/ نیازمند تحولی در حوزه ساختار ها هستیم
نماینده سابق مجلس گفت: برنامه تغیر واقعی در حوزه سیاست عملکرد مدیران نیاز است، نه اینکه برنامه تغییر بنویسیم برای تغییر نکردن.
چگونگی انحراف یا هدایت افکار عمومی از طریق رسانه ها
محتوایی که رسانه‌ها تولید و در اختیار مشتریان خود- یا همان مخاطب- قرار می‌دهند، برآمده از «خط فکری» یا سیاستی است که آن‌ها دنبال می‌کنند و برای آن هستی یافته‌اند.
چرایی تفکیک حوزه انتخابی در انتخابات مجلس
خبر تفکیک حوزه انتخابیه، دیگر همانند سال‌های گذشته برای نگارنده، جذاب و خوشحال کننده نیست که اختصارا توضیحاتی به سمع شما می رسد.
پروژه نفوذ سید صادق شیرازی و احمد منتظری با حمایت رسانه ای ضدانقلاب
همزمان با برگزاری مراسم عزاداری در دفتر سید صادق شیرازی در قم احمد منتظری با حضور در این برنامه و حضور علنی نمایش نفوذ را تکمیل کرد و برای همگان علنی ساخت روابط پنهانی شان را با یکدیگر.
سنا در حال تدوین بسته تحریمی جدید علیه ایران است
سناتورهای آمریکایی به المانیتور گفتند در حال تدوین بسته تحریمی جدید علیه ایران هستند.
احساس ضعف در زمینه اقتصادی اشتباه بود/ در برابر دشمن اظهار ضعف نکنید/ راهیان نور فناوری استفاده از ثروت دفاع مقدس است
رهبر معظم انقلاب فرمودند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه‌ اقتصادی احساس ضعف شد.
مردم باید مسؤولیت آرای خود را بپذیرند/رهبر جامعه نباید بار تشخیص و انتخاب مردم را به دوش بکشد
استاد حوزه و دانشگاه گفت: رهبر جامعه نباید بار تشخیص و انتخاب مردم را به دوش بکشد، مردم خود باید مسؤولیت آرای خود را بپذیرند و قدرت تشخیص صحیح خود را بالا ببرند.
پاسخ بذرپاش به يک اتهام
تسنيم/ نماينده سابق مردم تهران در مجلس با اشاره به اينکه عده‌اي به وي عنوان کاسب تحريم را نسبت داده‌اند گفت: رفيق‌هاي شما به ما گفتند کاسب تحريم، بنده در همين زمينه از صداوسيما خواستم که با دوربين به خانه بنده بيايد و بعد هم به خانه اين افراد که نه حتي منزل برادرشان و قضاوت در اين زمينه را هم برعهده قوه قضائيه بگذاريم تا ببينيم کاسبان تحريم چه کساني هستند، اگر دوستان شما سندي براي محکوم کردن روزنامه وطن امروز دارند ارائه دهند ما مي‌فهميم که با اموال مردم و بيت‌المال چه بايد کرد.
آخرین مطالب