پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
آشتی ملی طرحی شیطنت‌آمیز برای رأی آوردن روحانی است / فتنه گران هیچ‌کدام از شروط رهبری برای بازگشت را رعایت نکرده‌اند
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: کسانی که آشتی ملی را کلید زده‌اند می‌خواهند آن را به انتخاب ترامپ گره زده و به مردم بگویند بیایید مانع انتخاب روحانی نشویم تا جنگ با آمریکا رخ ندهد.
مبانی انقلاب در دولت یازدهم مورد تهاجم قرار گرفته است/ ملت ایران نیازی به آشتی ملی ندارد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در هر حوزه ای که وارد شوید، متوجه می‌شوید که مبانی انقلاب اسلامی در این دولت مورد تهاجم قرار گرفته است. در سیاست خارجی و داخلی، در فرهنگ، اقتصاد، مدیریت شرایط مناسب نیست.
مطرح کردن بحث آشتی ملی اقدامی کاملاً فریبکارانه است/ ملت ایران در برابر فتنه و فتنه‌گران هرگز تغییر موضع نمی‌دهد
رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی مطرح شدن بحث آشتی ملی را عملی مغرضانه از سوی خاطیان در جریان فتنه 88 دانست و گفت: عده‌ای می‌خواهند ژست مصلح بودن بگیرند که این اقدامی کاملاً فریبکارانه است.
همه باید زیر سایه رهبری کشور را بسازیم / ضربه زدن به وحدت، ما را از اهداف انقلاب دور می کند
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیام انقلاب برای جهان اسلام این بوده که مستضعفین می توانند با وحدت در مقابل استکبار بایستند، حال اگر در درون خودمان نتوانیم وحدت داشته باشیم و نتوانیم به یک امت الگو تبدیل بشویم از اهداف انقلاب فاصله گرفته ایم.
کنگره شهدای دانشجو و روحانی مدافع حرم قم در دانشگاه مفید برگزار شد+عکس
کنگره شهدای دانشجو و روحانی مدافع حرم قم با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه مفید عصر امروز در سالن همایشات این دانشگاه برگزار شد.
ما نه در «جنگ» پیش‌قدمیم نه اهل «تسلیم» هستیم/ مردم نشان دادند از تهدید نمی‌ترسند
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما نه در جنگ پیش‌قدم و نه اهل تسلیم هستیم، اگر کسی هم قصد تجاوز به ما را داشته باشد مانند 8 سال دفاع مقدس با تمام وجود دفاع خواهیم کرد.
تلاش مأموران ساواک برای دستگیری محلوجی به خاطر سردادن اشعار انقلابی
رئیس هیأت مدیره کانون مداحان استان قم گفت: محمدحسین مؤمن تعریف کرده است: روزهای نزدیک انقلاب دسته سینه‌زنی در مسجد امام حسن عسکری(ع) در حرکت بود که حسین محلوجی در میان نوحه‌های خود نام امام خمینی(ره) را بر زبان آورد، بلافاصله بعد از آن مأموران شاه به مسجد هجوم آوردند اما خوشبختانه قبل از رسیدن مأموران، محلوجی فرار کرد .
رئیس جمهور آمریکا محتاج گوشه چشمی از سوی ایران است
یکی از اساتید حوزه علمیه با اشاره به سخن اخیر ترامپ مبنی بر اینکه «اگر ایران می‌گفت بیایید با هم باشیم، من دست از تهدیداتم برمی‌داشتم» گفت: انقلاب و استقامت ملت ایران عظمتی به ایران داده است که رئیس جمهور آمریکا محتاج این است که ایران به او گوشه‌ی چشمی نشان دهد.
پروژه نفوذ خطرناک‌ترین تهدید پیش روی انقلاب است
مسؤول بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران پروژه نفوذ در جریان انقلابی را خطرناک برشمرد و گفت: مسئله نفوذ مهم‌‌ترین و خطرناک‌ترین تهدید پیش روی انقلاب اسلامی است که اخیرا شدت گرفته است.
ایران از لحاظ امنیتی نمی‌تواند به وضعیت کشورهای منطقه بی‌تفاوت باشد
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی می‌گویند ایران در سوریه و عراق چه کار دارد کفت: وضعیت این مناطق برای امنیت ایران اهمیت دارد به همین سبب ایران نمی‌توان به وضعیت این مناطق بی‌توجه باشد.
‌برجام تهدید جنگ برای ملت ایران را بیشتر کرده‌ است/ نورچشمی و آقازادگی‌‌ها پدر مملکت را درآورده است/ بی‌تحرکی دولت در برابر نقض برجام توسط آمریکا جای تعجب دارد
نماینده مردم قم در مجلس گفت: برجام نه تنها سایه جنگ را از سر ملت ایران برنداشت بلکه تهدید جنگ برای ملت ایران را بیشتر کرده است، این که عده‌ای می‌گویند برجام سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشت حرف بی‌اساسی است.
مسؤولان باید خود را برای انقلاب بخواهند نه انقلاب را برای خود
دبیر اول کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید خود را برای انقلاب بخواهیم نه اینکه انقلاب را برای خود بخواهیم و نباید برای رسیدن به اهداف فردی و حزبی در مسیر رشد آن خلالی ایجاد کرد.
درخواست از رئیس مجلس برای پایان دادن به اطاله استیضاح آخوندی/ استیلای باندهای قدرت و ثروت بر چرخه پیگیری مطالبات مردمی در نظام اسلامی تا کجا؟!
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در واکنش به لغو چندباره استیضاح وزیر راه و شهرسازی به بهانه نرسیدن دعوتنامه به وزیر، در نامه‌ای به اطاله استیضاح در مجلس اعتراض کرده و از رئیس مجلس خواست تا به این روند پایان دهد.
مجاهدت‌های امام، مردم و روحانیون انقلاب را پیروز کرد
امام جمعه قم با اشاره به مجاهدت‌ها و تلاش‌های روحانیون در راستای سرکوب رژیم طاغوتی پهلوی و دفاع از مردم مسلمان و مظلوم ایران عنوان داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های امام خمینی(ره)، مردم و روحانیون مخلص و همیشه در صحنه حاضر است.
آخرین مطالب