دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
هر که باد بکارد، طوفان درو خواهد کرد + پوستر
مقام معظم رهبری فرمودند: گروههای تکفیری امروز دامن حامیانشان را هم گرفته‌اند، زیرا به قول ما ایرانی ها، هر که باد بکارد، طوفان درو خواهد کرد.
تشکیل کمپین عمومی ضدآمریکایی – ضدصهیونیستی + پوستر
رهبر معظم انقلاب مجموعه‌های دانشجویی را به «تشکیل یک جبهه‌ی واحد ضدآمریکایی - ضدصهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام» فراخواندند.
نظام برنامه ریزی کشور به ناکارآمدی مبتلاست + پوستر
یک کارشناس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: نظام برنامه‌ریزی کشور به ناکارآمدی مبتلاست. سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دولت یازدهم گفته که برنامه‌های توسعه در 70 سال گذشته شکست خورده است.
حقوق ملت ایران پیگیری قضائی شود + پوستر
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: تضییع حقوق ملت ایران به‌واسطه‌ی تحریم‌ها، واقعیتی است که باید در سطح جهانی پیگیری قضائی شود.
در همان جا زمین گیر شدند + پوستر
رهبر معظم انقلاب فرمودند: هدف اصلی از راه‌اندازی گروه‌های تروریستی تکفیری، حمله به ایران بود، اما قدرت نظام جمهوری اسلامی موجب شد آنها در همان عراق و سوریه زمین‌گیر شوند.
ویژگی بی نظیر مرحوم سبزواری + پوستر
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از شاعران فرمودند: ویژگی بی‌نظیر مرحوم سبزواری، سرودهای تأثیرگذار، با کیفیت و به‌روز او بود.
اگر به جوان اعتماد کنیم + پوستر
رهبر معظم انقلاب فرمودند: اگر ما به جوان اعتماد کنیم، از غیر جوان، هم بهتر و مسئولانه‌تر کار را انجام می‌دهد؛ هم سریع‌تر پیش می‌برد، هم کار را تازه‌تر به ما تحویل خواهد داد.
آمریکا «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» است + پوستر
رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه آمریکا «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» است، فرمودند: امروز مهم‌ترین وظیفه‌ی علما، روشنفکران و نخبگان، «روشنگری» و «جهاد تبیینی» در قبال فریب‌کاری‌های طواغیت است.
دفاع از بهائیت هیچ معنایی ندارد+پوستر
آیت الله آملی لاریجانی گفت: در کشوری که منتسب به امام زمان(عج) است دفاع از بهائیت هیچ معنایی ندارد.
«خلیج عربی» دروغ است+پوستر
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: «خلیج عربی» دروغ است... الان خلیج فارسی و عربی برای ما فقط ملی هم نیست؛ سیاسی و اعتقادی هم است.
گزارش تصویری/ همایش "به نام اسلام، به کام لیبرالیسم"
همایش "به نام اسلام، به کام لیبرالیسم"، بعد از ظهر دیروز با حضور دکتر حسن عباسی در قم برگزار شد.
عکس نوشته/طرفداری از صلح
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای "جان درامانی ماهاما" رئیس‌جمهوری غنا، سیاست ثابت جمهوری اسلامی در قضیه سوریه را "طرفداری از صلح" برشمردند و گفتند: ما همواره تلاش کرده‌ایم که این قضیه به نفع ملت سوریه تمام شود و معتقدیم از خارج یک کشور نمی‌توان برای آن ملت، نسخه علاج نوشت.
عکس نوشته/مردم بزرگ و پرافتخار
"آلکسیس سیپراس"نخست‌وزیر یونان، خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: شما رهبر مردم بزرگ و پرافتخاری هستید که نقشی تعیین‌کننده در تاریخ و در دفاع از آرمان‌ها و استقلالشان ایفا کرده‌اند.
آخرین مطالب