دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
حفظ امنیت کشور در گرو پیروی از رهبر است
همسر شهید روح‌الله مرادی گفت: با توجه به شرایط بحرانی منطقه، ایرانیان باید گوش به دهان مقام معظم رهبری بسپارند و به رهنمودهای او عمل کنند تا امنیت کشور حفظ شود و روند حرکت کشور به سمت قله‌های پیشرفت سریعتر و راحتتر صورت گیرد.
آخرین توصیه شهید عشریه قبل از شهادت به دختر کوچکش
دختر شهید عشریه می‌گوید آخرین حرفی که پدرم قبل از رفتن به سوریه به من زد این بود که گفت:«دخترم همیشه در راه خدا حرکت کن، همیشه و در هر حال.»
خارج شدن از تبعیت دین الهی آزادی فردی و اجتماعی را نابود می‌کند
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خارج شدن از تبعیت دین الهی انسان‌ها را دچار اسارت اجتماعی می‌کند و آزادی آنان را سلب می‌کند.
نخستین یادواره 49 شهید جاویدالاثر مدافع حرم در قم برگزار شد
نخستین یادواره 49 شهید جاوید‌الاثر مدافع حرم با حضور اقشار مختف مردم، مسؤولان استانی و خانواده‌های شهدای مدافع حرم عصر امروز در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.
محقق‌سازی «اقتصاد مقاومتی» مهم‌ترین وظیفه منتخبان انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری است
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصول دین قم گفت: مهم‌ترین مسئله‌ای که رئیس جمهور منتخب و اعضای منتخب انتخابات شورای شهر شهر‌های مختلف ایران از جمله قم باید دنبال کنند، محقق سازی اقتصاد مقاومتی در ابعاد مختلف جامعه از جمله در خطوط تولید و اشتغال‌زایی است.
معتکف در امور معنوی، اجتماعی و فردی تقویت می شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: معتکف در امور معنوی، اجتماعی و فردی تقویت می شود.
اعتکاف اثر معنوی عمیق و ارزشمند در انسان باقی می گذارد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اعتکاف انسان را در مسیر الهی قرار می دهد گفت: اعتکاف اثر معنوی عمیق و ارزشمند در انسان باقی می گذارد.
توقع مالی خارج از توان پدران را نباید از آن ها انتظار داشت
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رسیدگی به امور معیشتی خانواده در حد توان از وظایف یک پدر است ولی باید رعایت توانایی پدر در تأمین مالی خانواده را کرد و نباید توقع زیادی از آنان داشت.
مدافعان حرم با یاد حضرت زهرا (س) برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) شور می‌گیرند
مداح برتر اهل‌بیت (ع) گفت: مدافعان حرم حضرت زینب (س) با یاد جان‌فشانی‌هایی که حضرت زهرا (س) برای دفاع از ولایت کردند، شور مضاعفی برای مقابله با دشمنان و دفاع از حریم حضرت زینب (س) می‌گیرند.
راهیان نور اعتقادات نسل جوان را عمیق‌تر می‎‌کند/ سختگیری برخی مسؤولان موجب کاهش مشارکت دانشجویان در برنامه راهیان نور می‌شود
در طول سفر راهیان نور، حس حضور شهدا و مرور سیره آنان بصیرت زائران به ویژه جوانان را وسیع‌تر و اعتقاد آنان را عمیق تر می‌کند ولی متأسفانه سخت‌گیری برخی از صاحب کاروان‌ها موجب کاهش تمایل برخی از دانشجویان برای مشارکت در برنامه راهیان نور می‌شود.
امام جماعت باید برای مردم الگو باشد / امنیت دینی نیز مانند امنیت سیاسی و اقتصادی بر عهده حکومت است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: چگونه امنیت اقتصادی و سیاسی مردم را بر عهده حکومت اسلامی می‌دانند، ولی امنیت دینی را بر عهده حکومت نمی‌دانند؟ البته امنیت دینی باید به نحو صحیح، دقیق و با روش مبتنی بر دین تأمین شود.
ارتقای فرهنگ مذهبی، زیربنای تمام امنیت‌هاست
دادستان قم گفت: مبنای اصلی به دست آوردن امنیت اخلاقی، ارتقاء فرهنگ دینی جامعه است. در واقع ارتقای فرهنگ و اعتقادات مذهبی، زیربنای تمام امنیت‌هاست.
ولایتمداری رمز پیشرفت جامعه اسلامی است / شهدا با عمل به رهنمودهای رهبر خود را به اوج رساندند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان رهبر جامعه اسلامی فردی مومن و بصیر است گفت: لازم است که مردم و به ویژه مسؤولان کشور برای پیشرفت جامعه اسلامی هر چه بیشتر در راستای محقق نمودن رهنمودهای رهبر تلاش کنند.
بدحجابی دل خانواده شهدا را به درد آورده است/ در مواجه باجنگ نرم دشمن باید قاطعانه ایستادگی کنیم
مادر شهیدان زین الدین با اشاره به لزوم مقابله با بدحجابی در جامعه گفت: پدران،مادران،آموزش و پرورش، دانشگاه ها، جامعه الزهرا(س) کجا هستند، دل خانواده های شهدا به درد می آید وقتی این صحنه ها را میبینند،چه کسی باید به این جنگ روانی پاسخ بدهد.
آخرین مطالب