سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قم
کتاب «رفته بودی که بیایی» به چاپ رسید
کتاب «رفته بودی که بیایی» بر اساس خاطرات مادر شهید محمدرضا لامی زاده به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به چاپ رسید.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ کتاب «رفته بودی که بیایی» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیسان استان قم به چاپ نخست رسید.

این کتاب شرح خاطرات شهید محمدرضا لامی زاده از زبان مادر وی است، شهید لامی زاده ازشهدای عملیات «کربلای 4 » است که در دی ماه سال 1365 انجام شده است .

در چاپ نخست هزار نسخه از کتاب «رفته بودی که بیایی» به چاپ رسیده است که با پیش بینی گردآورندگان کتاب، ممکن است این کتاب به چاپ های دوم و سوم یا بیشتر نیز برسد.

پروژه نگارش کتاب «رفته بودی که بیایی» از مراحل ابتدایی که شامل پیاده سازی فایل های صوتی خاطرات مادر شهید لامی زاده می شود تا مراحل پایانی آن که شامل تنظیم و ویرایش متن، طراحی جلد کتاب و چاپ کتاب می شود در کل پنج ماه زمان برده است.

هزینه چاپ این کتاب از بخش فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیسان استان قم تأمین شده و مقدمه این کتاب را نیز دکتر محمدسالار کسرایی، رئیس این دانشگاه به تحریر در آورده است.

این کتاب در چاپ نخست به صورت رایگان در اختیار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قم قرار می گیرد و دانشجویان سایر دانشگاه های استان قم می توانند برای تهیه این کتاب به قیمت 2000 تومان با شماره  09102937819 تماس حاصل فرمایند

 

 

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها