چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مسؤل جهادسازندگی بسیج دانشجویی:
افرادی که حقوق‌های نجومی را حق خود می‌دانند مردم را عائله خود نمی‌دانند/ به جای عکس گرفتن با محرومان دستشان را بگیرید
مسؤل جهادسازندگی بسیج دانشجویی با بیان اینکه گروه‌های جهادی در حال بررسی میدانی مشکلات کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها هستند، گفت: رفع اساسی مشکل گورخواب‌ها وظیفه مسؤولان است که باید به جای عکس گرفتن با محرومان دستشان را بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛صادق مفرد مسؤل جهادسازندگی بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس پیرامون گورخوابی در نصیرآباد گفت: مسئله کارتون خوابی یک موضوع جدید و اتفاقی تازه محسوب نمی‌شود، سالهاست که این موضوع متاسفانه گریبان گیر شهرهای بزرگ شده و تنها محدود به کشور ما هم نیست.
وی افزود: البته این که چرا این موضوع با هجمه بالایی از تبلیغات دشمن روبرو شده، قابل تامل است و لندن‌نشینان باید بدانند که حل این معضلات با ادای رفتارهای سطحی و ساختگی همنوع دوستی، انتشار خبر و چند پست در فضای مجازی صورت نمی گیرد.
مفرد تصریح کرد: به جای بروز این دست رفتارها یا حتی عکس گرفتن با محرومان، باید دستشان را گرفت، کاری که با سابقه چندین ساله و به دور از هیاهوی سیاسی توسط گروه‌های جهادی و مجموعه‌های مردم نهاد در کشور در جریان بوده و الحمدلله ملت ایران سابقه اقدامات موثر و گسترده‌ای را در این باره در کارنامه خود دارند.
وی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی در حال بررسی میدانی مشکلات کارتن خواب‌ها و به طور ویژه گورخواب‌های نصیرآباد هستند، گفت: بخشی از مشکلات در کوتاه مدت با جمع آوری کمک‌های مردمی و معرفی این افراد به گرمخانه‌ها مرتفع می‌شود.
وی اظهار داشت: متاسفانه رفع اساسی این مشکلات، نیازمند مطالبه گری تخصصی از مسؤولان امر است که همتی جهادی می‌طلبد، افرادی که حقوق‌های نجومی را حق خود می‌دانند اما این مردم را عائله خود به حساب نمی‌آوردند.

/انتهای پیام

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951008000749
برچسب ها : صادق مفرد
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها