چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
ناراحتی خانواده‌های شهدا از اتفاقات امروز در یکی از دانشگاه‌های گنبدکاووس/ جمع‌آوری بنرهای 9 دی گام جدید بی‌احترامی به آرمان‌ها
اتفاقاتی در یکی از دانشگاه‌های گنبدکاووس رخ داده است که موجب تالم قلب مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان شد.

 

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ به نقل از خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، حوالی ظهر امروز بود که خبری غیر‌رسمی دهان به دهان میان مردم و مسؤولان شهرستان گنبدکاووس شروع به چرخیدن کرد که از همان ابتدا غیرت و همیت انقلابی مردم را برانگیخته بود و کاسه صبر مردم را در برابر رخدادهایی این چنین لبریز کرده بود.

خبر جمع‌آوری بنرهای 9 دی از سطح دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس موضوعی بود که به‌صورت غیررسمی در سطح شهر پیچیده بود و بیش از همه قلب خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران را به درد آورده بود و برخی مسؤولان شهرستان گنبدکاووس را نسبت به این ماجرا ناراحت کرده بود.

اتفاقی که فارغ از تائید یا رد آن نشان می‌دهد برخی همچنان تلاش دارند تا فتنه 88 را ندیده گرفته و حماسه مردم انقلابی ایران اسلامی را در 9 دی این سال کمرنگ کنند و نگذارند دانشجویان انقلابی و افسران جوان جنگ نرم به رسالت‌های خود نسبت به حراست و پاسداری از آرمان‌های انقلاب جامه عمل بپوشانند.

در ارتباطی که با برخی از دانشجویان که نامشان محفوظ است گرفته شد، دانشجویان ضمن تائید این خبر، این‌گونه عنوان شد که به دستور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان گلستان بنرها و پوسترهای 9 دی‌ماه که منقش و مزین به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تمثال امام راحل و امام حاضر بود از سطح دانشگاه جمع‌آوری شده است.

البته شنیده می‌شود رئیس دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس در پاسخ به مسؤولان شهرستانی این اقدام را برای جابه‌جایی بنر در سطح دانشگاه عنوان کرده است که البته طرح این موضوع کمی غیرقابل باور به نظر می‌رسد.

این خبر که ابتدا در یکی از کانال‌های خبری محلی انتشار یافت واکنش‌های متفاوتی را در بر داشته است و با توجه به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب که تکلیف را برای همه مشخص کرد، قطعا مسؤولان شهرستانی و استانی این فرصت را دارند که با برخورد جدی با این موضوع پس از بررسی دقیق ماجرا و کشف حقیقت، تصمیمی اتخاذ کنند تا یک بار برای همیشه این‌گونه رفتارهای ناشی از عدم درک صحیح از واقعیات جامعه و منبعث از تعصبات جاهلانه در سطح استان گلستان تکرار نشود.

بدون تردید این رخداد می‌تواند آزمون بزرگی باشد برای همه مسؤولان و مدیرانی که بر مسندهای قدرت در استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس تکیه زده‌اند و به‌عنوان سربازان انقلاب مشغول به خدمت هستند تا با اقدامی انقلابی نسبت خود را با آرمان‌های انقلاب و بیزاری از فتنه 88 مشخص کنند.

گفتنی است این حواشی پیرامون اقدامات انقلابی در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس برای بار دوم است که به وقوع می‌پیوندد و در دفعه نخست ایجاد اختلال در سخنرانی یکی از سخنرانان انقلابی استان گلستان در مراسم بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس توسط یکی از مسؤولان استانی این دانشگاه رخ داده بود که البته با سعه صدر و رافت اسلامی دانشجویان بسیجی و مسؤولان در فضایی صمیمانه از مقابله به مثل و حرکت‌های تنش‌زا اجتناب شده بود.

 

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها