پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
رئیس فراکسیون روحانیت مجلس:
اهانت به ارزش‌های اسلامی توسط فتنه‌گران نقاب از چهره آنان برداشت/ حماسه ۹‌دی نشانگر دشمن‌شناسی عمیق ملت ایران بود
رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامات ضددینی فتنه‌گران در جریان اغتشاشات ۸۸، نقاب از باطن پلید فتنه‌گران برداشت و ثابت کرد که فتنه‌گران با دشمنان اسلام هم‌پیمان‌اند.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در گفت‌و گو با خبرنگار ایران روشن، ضمن گرامیداشت حماسه ۹‌دی، اظهار کرد: حماسه ۹‌دی حرکتی بر مبنای بصیرت مردم بود که به فتنه و آشوبی هشت‌ماهه که فتنه‌گران بر مردم ایران تحمیل کرده بودند خاتمه داد.
وی خلق حماسه ۹‌دی توسط ایرانیان را نشانه شناخت عمیق مردم ایران نسبت به جریان خودی و جریان دشمن دانست و افزود: برخی از مردم در جریان انتخابات سال ۸۸ ، تحت تأثیر القائات فضای مجازی و فعالیت‌های سران فتنه دچار تردید شده بودند ولی‌ پس از گذشت هشت ماه از اغتشاشات خیابانی فتنه‌گران، با صورت گرفتن حماسه ۹‌دی، غبارهای تردید از دل‌ها زدوده و شعله‌های فتنه‌ خاموش شو و مظلومیت و حقانیت راه امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و جریان انقلاب اسلامی به صورت محسوس برای مردم آشکار شد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شعار‌هایی که فتنه‌گران علیه ارزش‌های اسلامی بیان می‌کردند، ابراز کرد: فتنه‌گران اهانت‌هایی را به امام خمینی‌‌(ره) نیز روا داشتند مثلا عکس امام خمینی(ره) را پاره کردند و همنوا با دشمنان اسلام شعارهایی ضد‌‌دینی مانند «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را سر می‌دادند.
حجت‌الاسلام ذو‌النوری، اقدامات ضددینی و ضدارزشی فتنه‌گران را عاملی تسریع‌دهنده در راستای برداشته‌شدن نقاب از چهره و باطن پلید فتنه‌گران دانست و ادامه داد: روزه‌خواری فتنه‌گران در روز قدس، شعارهای ضددینی آنان و توهین آنان به مقدسات به ویژه به عزای سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) ثابت کرد که فتنه‌گران ارتباطی با اسلام ندارند و با دشمنان اسلام هم‌پیمان‌اند.
وی اضافه کرد: ۹‌دی حرکتی استکبارستیزانه و در راستای دفاع از آرمان‌های اسلام، امام (ره)، انقلاب اسلامی و مسلمانان مظلوم جهان به ویژه مسلمانان فلسطین بود. 


رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی، حماسه ۹‌دی را حاصل یک دشمن‌شناسی و خود‌شناسی کامل دانست و گفت:‌ تشخیص به موقع مردم ایران، سبب ورود به موقع آنان در ۹‌دی برای برچیدن بساط فتنه‌گران شد.
ذو‌النوری ادامه داد: مردمی که در ۹‌دی ۱۳۸۸ به خیابان‌ها آمدند فقط طرفداران کاندیدای پیروز نبودند،‌ بسیاری از طرفداران سران فتنه هم برای اعلام انزجاز از سران فتنه و فتنه‌گران و حمایت از ارزش‌های اسلام، انقلاب، امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و امام حسین(ع) به حماسه ۹‌دی پیوستند؛ حتی برخی از حامیان سران فتنه که بابت حمایت از فتنه‌‌گران پشیمان شده بودند کفن‌پوش به خیابان آمدند در حالیکه روی کفن‌هایشان چیز‌هایی نوشته بودند مبنی بر ابراز پشیمانی‌شان بابت حمایت از کاندیداهای فتنه‌گر. 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها