چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران:
وزیری که چشم به سوی دشمن و گرایش به غرب دارد باید استیضاح شود/ مسئولین مردم را درگیر بازی‌های سیاسی خود نکنند/فیش‌های نجومی و فساد 8 هزار میلیاردی به حاشیه نرود
مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران گفت: وزیری که چشم امید به کمک دشمن دارد و گرایشش به سمت غرب است باید استیضاح شود و مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح چنین وزیری را باید در فوریت بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ محسن کشاورز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: امت باید مواظب باشد بحث فیش‌های نجومی به آرامی در اذهان به حاشیه نرود، بحث فساد هشت هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان به حاشیه نرود، فریاد معلمان کشور را چه کسی باید به گوش مسئولین برساند که همچنان معوقات خودرا دریافت نکرده‌اند.

 

 مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران با بیان اینکه نباید قرارداد ننگین کرسنت به حاشیه برود، اظهار داشت: عدم موفقیت برجام و کلاه بزرگی که بر سر دولت رفت نباید به حاشیه برود، همین می‌شود که بحث لغو سخنرانی یک آقا و دیگر مسائل را مطرح می‌کنند تا مردم غافل شوند، مسئله کنسرت را اولویت مسائل کشور می‌کنند آیا کنسرت برای مردم مهم هست یا معضل بیکاری، تورم، رکود، قاچاق.

 

کشاورز گفت: جریان نفاق برای تثبیت جای پای خود به دنبال این است که این فسادها را به حاشیه بکشد، آقایانی که در دولت قبل فساد ۳ هزار میلیاردی را در بوق و کرنا می‌کردند و فریاد وامصیبتا سر می‌دادند چه شده که الآن که خود در بدنه دولت مسئولیت دارند ساکت شدند.

 

وی گفت: مسئولین مردم را درگیر بازی‌های سیاسی خود نکنند،  دولت باید پرچم دار حمایت از محرومان و مستضعفان باشد دولت باید به دنبال برقراری عدالت اجتماعی باشد متاسفانه حتی شعار حمایت از محرومان هم سرداده نمی‌شود تا چه رسد به عمل.

 

مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران تصریح کرد: به جای رسیدگی به دردمحرومین وقت دولت را صرف مذاکرات پوچ و بیهوده کردند، آن‌هایی که تا دیروز پیروزی برجام را جشن می‌گرفتند و دلواپسان را بیسواد می‌خوانند الآن کجا هستند؟

 

کشاورز عنوان کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند نقدهای منتقدان را بشنوید از آن‌ها بخواهید بیایند تخصصی نقدهایشان را بگویند اما مثل همیشه دولت مردان درتصویب برجام عجله کردند، آقایانی که باعلما جلسه می‌گذاشتند و می‌گفتند اگر برجام را زودتر تصویب نکنیم ضرر می‌کنیم الآن جوابگوی ملت باشند، ریاست محترم مجلس جوابگو باشد همین می‌شود که الآن کاسه چه کنم چه کنم آقایان به دستشان هست.

 

وی افزود: بارها از زبان برخی از افراد معلوم الحال ندای آزادی را شنیده‌ایم اما این دوستان همچنان خود تعریف درستی از آزادی ندارند، در زمان هشت سال دولت اصلاحات که بارها ندای آزادی سردادند اما جز هرزگی فکری و جسمی بارمعنایی ونتیجه دیگری نداشت.

 

وی گفت: از امام خمینی (ره) سیاست نه شرقی نه غربی را آموختیم آنجا که امام راحل فرمودند که سیاست نه شرقی و نه غربی را در تمام زمینه‌های داخلی و روابط خارجی حفظ کنید.

 

 کشاورز افزود: امام خمینی (ره) تاکید کردند کسی راکه به شرق یاغرب گرایش دارد هدایت کنیدواگر نپذیرفت، اورامنزوی نمایید واگر در وزارتخانه هاونهادهای دیگر کشور چنین گرایشی باشد اول هدایت و درصورت تخلف، استیضاح نمایید، که وجود چنین عناصر توطئه گر دررأس امور یادر قطب‌های حساس موجب تباهی کشور خواهدشد.

 

مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران عنوان کرد: وزیری که چشم امید به کمک دشمن دارد و گرایشش به سمت غرب است باید استیضاح شود و مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح چنین وزیری را باید در فوریت بگذارد، هدف امام خمینی (ره) نابودی نظام‌های فاسد و صهیونیزم درجهان بود.

 

 کشاورز گفت: مکتب اسلام ارتباط و تعامل با بشریت و دنیا را نه تنها تشویق می‌کند بلکه از اهداف مسلم خود می‌داند اما اسلام به ما آموخته که ارتباط با جهانخواران را به شدت نپذیریم بلکه برای جنگ و پیکار سخت با آن‌ها آماده باشیم.

 

 مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران گفت: نتیجه آزادی دوران اصلاحات این بود که بسیاری از افرادی که بازیچه‌ی این سیاست شدند را اکنون می‌توان در اپوزاسیون های منافقین و شبکه‌های ضدانقلاب درخارج از کشور مشاهده کرد که به مردم خود خیانت کردند و درحال حاضر نیز از فسادهای اخلاقی خود رنج می‌برند وچه در زمان دولت کنونی که امروز از آزادی صحبت می‌کنند و فردا دستور تعلیق نشریات و مجلات را می‌دهند.

 

کشاورز بیان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند آزادی برای این نیست که هرکس هرکاری دلش می‌خواهد بکند، آزادی درحدود مقررات است، درباره افاضات برخی از همین آقایان درباب التزام به قانون سخن زیاداست.

وی عنوان کرد: قوه قضاییه اگر می‌خواهد اعتماد مردم را از دست ندهد باید با مفاسد اقتصادی حتی اگر در مسئولین عالی رتبه دولت هم باشند قاطعانه و شفاف برخورد کند.

 

کشاورز تصریح کرد: شفاف سازی در معرفی جرائم برخی از مسئولین خائن اگر به وضوح به مردم گفته شود همه خواهند پذیرفت، در هر قضییه ای که از رهبری شنیدیم همدلی باید باشد و یکرفه ماجرا دولت بود اختلاف و تفرقه را از سوی دولت محترم شاهد بودیم،رهبری فرمودند همدلی دولت و ملت هرجایی که ملت کوتاه آمدند دولت حق ملت را ضایع کرد.

 

مسئول بسيج دانشگاه پرديس فارابي دانشگاه تهران بیان کرد: رهبری فرمودنداختلاف بین قوا به مصلحت نیست مسائل را بین خودتان حل کنید و نگذارید اختلافات به مردم منتقل شود.

 

کشاورز گفت: امروز هشدار جریان دانشجویی به مردم بصیر ایران این است که نگذارید با حاشیه سازی و تشویش فضای جامعه شما را از اصل غافل کنند، اصل در مکتب ما همانگونه که امام فرمود مبارزه به اسلام سرمایه داری ٬اسلام مستکبرین ٬ اسلام مرفهین بی درد و اسلام راحت طلبان است، اصل دراین مکتب حمایت و دفاع از اسلام پابرهنگان ٬ اسلام مستضعفین و اسلام رنجدیدگان تاریخ است.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها