چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
در نشست خبری تشکل‌های دانشجویی انقلابی قم مطرح شد:
استکبارستیزی یعنی ایستادگی قاطع در برابر دشمنان/ دولت قبح مذاکره با آمریکا را شکست
در آستانه روز استکبارستیزی، نشست خبری "جنبش دانشجویی، آرمان‌گرا و استکبارستیز" با حضور تشکل‌های دانشجویی انقلابی قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ عصر امروز نشست خبری "جنبش دانشجویی، آرمان‌گرا و استکبارستیز" با حضور نمایندگان و مسئولین تعدادی از تشکل‌های انقلابی و فعال دانشجویی استان قم برگزار شد.

این نشست در آستانه روز استکبارستیزی و باهدف تبیین مواضع و همفکری تشکل‌های دانشجویی برای گرامیداشت روز 13 آبان برگزار شد.

دبیران کانون‌ها و تشکل‌های صراط دانشگاه مفید قم، جنبش نرم‌افزاری دانشگاه پردیس فارابی، جامعه اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی قم، بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس فارابی و همچنین نمایندگان بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم در این نشست خبری حضور داشتند.

در این نشست سینا قربانی دبیر کانون صراط دانشگاه مفید قم با اشاره به اینکه شاخصه بحث استکبارستیزی را می‌توان از بیانات رهبر معظم انقلاب اخذ کرد، گفت: استکبارستیزی یعنی ایستادگی قاطع در برابر دشمنان و مرزبندی مستحکم در برابر آنان.

وی بابیان اینکه برجام خسارت محض است، ادامه داد: مهم‌ترین علت دشمنی دشمنان، همین استکبارستیزی مردم ایران است. بحمدالله تشکل‌های دانشجویی در میدان استکبارستیزی حضور داشته و دارند.

همچنین در این نشست، محسن کشاورزی دبیر بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس فارابی بابیان اینکه دولت در مصادیق استکبار به جمع‌بندی مشخصی نرسیده است، گفت: اگر آمریکا جزئی از استکبار است، پس چرا صحبت از تعامل با او می‌زنید؟

وی ادامه داد: متأسفانه دولت قبح مذاکره با آمریکا را شکسته و فضای جامعه را به سمت و سویی برده است که رهبر انقلاب جنایات آمریکا در قبال ملت ایران را از پشت تریبون می‌شمارند.

کشاورزی با اشاره به نامه کارتر به امام خمینی (ره) یادآور شد: هدف امام خمینی (ره) از فاش کردن محتوای نامه‌ی کارتر، افشای چهره منحوس آمریکا بود.

وی همچنین تأکید کرد: جنبش دانشجویی موظف است از سیاست‌های دولت و سیاست‌های خارجی به‌خوبی آگاه شود و در جامعه به روشنگری بپردازد.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها