پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
مسئول گروه جهادی ابناءالخمینی(ره) در گفتگو با ایران روشن مطرح کرد:
حضور دانش آموزان دبیرستانی در اردوهای جهادی قم
مسئول گروه جهادی ابناءالخمینی(ره) گفت: در اردوی اخیر گروه جهادی ، تعدادی از جوانان دبیرستانی نیز با ما همراه بودند و از فعالیت جهادی در روستاها لذت بردند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ جوانان گروه جهادی ابناءالخمینی که متشکل از دانشجویان، طلاب و دانش آموزان هستند، با حضور در روستاهای استان قم، به فعالیت جهادی می‌پردازند.

قاسمی مسئول این گروه جهادی با اشاره به اردوی اخیر این گروه در روستای چاله گنبد، اظهار داشت: مدرسه‌ی این روستا وضعیت مناسبی نداشت که ما در حد توان خود توانستیم با کمک جمعی از جوانان به ترمیم این مدرسه بپردازیم.

وی ادامه داد: با همراهی عده‌ی دیگری از جوانان گروه، به لایروبی و تمیز کردن استخر آب این روستا پرداختیم که به‌مرورزمان شبیه باتلاق شده بود. آب در این استخر جمع می‌شد و اهالی روستا با استفاده از آن، باغ‌های خود را آبیاری می‌کردند.

قاسمی با اشاره به تحصیل جوانان این گروه جهادی ادامه داد: در ایام سال تحصیلی، بیشتر به‌صورت یک‌روزه و در روستاهای استان قم به فعالیت جهادی می‌پردازیم، اما آمادگی حضور در روستاهای بیرون از استان را نیز داریم. تاکنون بافاصله‌ی دو یا سه‌هفته‌ای به تعدادی از اردوهای جهادی رفته‌ایم.

مسئول گروه جهادی ابناءالخمینی (ره) روحیه جوانان این گروه جهادی را این‌گونه توصیف کرد: در اردوهای اولیه گروه، تمرکز ما بر روی جوانانی بود که شرایط سنی کافی را برای فعالیت جهادی دارند. بعدازآن، همین جوانان که با ما به اردوهای جهادی آمدند، تبدیل به یک مبلّغ اردوی جهادی شدند و طعم شیرین این اردوها را به دیگران انتقال دادند. تا اینکه در اردوهای بعدی، جوانان دبیرستانی نیز درخواست ثبت‌نام برای این اردوها را داشتند. در اردوی اخیر گروه جهادی ابناءالخمینی (ره)، تعدادی از جوانان دبیرستانی نیز با ما همراه بودند و از فعالیت جهادی در روستاها لذت بردند.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها