چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
عضو شورای اسلامی شهر قم:
وزیر بهداشت به جای توجه به حواشی به رفع مشکلات درمان توجه کند
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه روند اجرای طرح تحول سلامت گفت: قاضی زاده هاشمی به جای پرداختن به حواشی به نگرانی رهبر معظم انقلاب در خصوص حوزه سلامت توجه داشته باشد و مشکلات درمان جامعه را رفع کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛عباس ذاکریان شامگاه یکشنبه در دویست و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات این شورا برگزار شد، اظهار داشت،  قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در خصوص عدم همکاری شهرداری قم برای ساخت بیمارستان در محدوده جمکران سخنان عجیبی را مطرح کرده است.
 
وی با انتقاد شدید از سخنان خلاف واقعیت وزیر بهداشت گفت: قاضی زاده هاشمی پیش از این اظهار نظر مردم را به اخلاق توصیه کرده‌اند اما من با این اظهار نظر تعجب کردم.
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت فعالیت حوزه سلامت در کشور گفت: در همه دنیا به حوزه سلامت کمک می‌کنند و در مقابل اگر زیر مجموعه گزارش خلاف واقعیت بدهد با آن‌ برخورد شدیدی می‌ شود که امیدواریم وزیر بهداشت مثل همه جای دنیا رفتار کند.
وی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه روند اجرای طرح تحول سلامت بیان کرد: قاضی زاده هاشمی به جای پرداختن به حواشی به نگرانی رهبر معظم انقلاب در خصوص حوزه سلامت توجه داشته باشد و مشکلات درمان جامعه را رفع کند.
ذاکریان  با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری در ایام محرم و محتوای مناسب این ماه تصریح کرد: تبلیغات محیطی و شعار خوبی متناسب با این ایام انتخاب شده بود.
وی خاطر نشان کرد: طرح ارائه یارانه به هیئت های مذهبی برای تهیه ظروف گیاهی اقدام بسیار خوبی بود که در فرهنگ سازی آن باید دقت شود تا شاهد توسعه این فرهنگ در جامعه باشیم.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها