دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷
رییس ستاد مرکزی اربعین:
دشمن به دنبال فتنه انگیزی و انحراف در مراسم اربعین است /زائران از جنوب کشور راهی عراق شوند
رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه ضعف ها و مشکلات حضور زائران در مراسم اربعین حسینی را شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن آن هستیم، گفت: باید هماهنگ کنیم که تجمع بیش از حد در مرز مهران نباشد و افراد از جنوب کشور به سمت کشور عراق حرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ حسین ذوالفقاری ظهر امروز در همایش رسانه و اربعین که ظهر امروز در مجتمع یاوران مهدی(عج) مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت : دشمن به دنبال فتنه انگیزی و ایجاد انحراف در موضوع پیاده روی عظیم  اربعین است.

وی افزود: رسانه ها نقش بسیار مهمی در تاثیرگذاری بر مخاطبان دارند که باید از این ظرفیت برای مقابله نقشه های دشمن علیه کشورمان بهره مند شد.

رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه امروز در حوزه امنیتی و رسانه ای و فرهنگی دشمن فعال است، گفت: امروز وضعیت منطقه ای حساس است و باید مراقب بود که گروهک ها و تروریست هااقدامی علیه امنیت کشورمان انجام ندهند.

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه محوریت پذیرایی مراسم اربعین حسینی  بر عهده دولت و ملت عراق است، بیان کرد: باید مخلصانه و برای رضای خدا و دستگاه امام حسین(ع) کار کنیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای ضربه زدن به مراسم اربعین تصریح کرد: مراقب باشیم که دشمن به دنبال فتنه انگیزی و تفرقه میان شیعه و سنی است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به لزوم وحدت ملت های مسلمان افزود: اسلام هراسی و شیعه هراسی از کارهای دشمن است که مسلمانان وظیفه دارند به مقابله با آن بپردازند.

وی با بیان اینکه  ضعف ها و مشکلات حضور زائران در مراسم اربعین حسینی را شناسایی کرده و در صدد برطرف کردن آن هستیم، خاطر نشان کرد: باید هماهنگ کنیم که تجمع بیش از حد در مرز مهران نباشد و افراد از جنوب کشور به سمت کشور عراق حرکت کنند.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها