چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
اقدام تاسف بار دانشگاه آزاد قم در جمع آوری بنر عاشورایی+عکس
بعد از نصب بنر عاشورایی در محوطه دانشگاه ازاد قم این بنر با توجه به نگاه سیاسی که برخی از مسئولان در دانشگاه آزاد دارند بنر از قسمت ورودی مسجد در ابتدای محوطه ورودی دانشگاه آزاد جمع شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛با آغاز ماه محرم و عزاداری سید الشهداء همه مردم و گروه ها  به سوگواری می پردازند، دراین میان دانشجویان نیز با توجه به درس دینی و سیاسی که از واقعه عاشورا گرفته اند رسالت خود را در این ایام به طرق مختلف بیان می کنند.


دانشجویان دانشگاه آزاد قم  که با درک واقعه عاشورا تنها عزاداری و گریه بر امام حسین(ع) را سهم خود از واقعه عاشورا نمی دانند با نصب بنر در محوطه دانشگاه به درسی که امروز از عاشورا باید گرفت به استقبال محرم رفتند که گویا به مذاق مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی قم خوش نیامده است!


بعد از نصب بنر در محوطه دانشگاه ازاد قم این بنر با توجه به نگاه سیاسی که برخی از مسئولان در دانشگاه آزاد دارند از ورودی مسجد  و ابتدای ورودی محوطه دانشگاه آزاد جمع شد.


گویا این مسئله به خاطر فضای انتخابات سال آینده در کشور است که برخی مسئولین دانشگاه آزاد حتی  درس سیاسی واقعه عاشورا را  نیز جبهه مقابل خود می دانند.

بعد از برداشتن بنر از مقابل مسجد دانشگاه  در ابتدای ورودی محوطه دانشگاه و گرفتن مجوز برای نصب ،بنر در بخش دیگر کم رفت و آمد تر دانشگاه نصب شد و دوباره این بنر در اقدامی تاسف بار توسط مسئولین دانشگاه آزاد قم جمع آوری شد و علت آن نیز سیاسی بودن نوشته عنوان شد در حالی که نوشته روی بنر برگرفته از منویات رهبر معظم انقلاب است.
 
نصب بنر در ورودی مسجد دانشگاه آزادقم و جمع آوری توسط مسئولین

گرفتن مجوز برای نصب بنر عاشورایی

نصب بنر عاشورایی در بخش کم رفت و آمد دانشگاه آزاد قم

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها