چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:
مسئولان به گونه‌ای عمل نکنند که دشمن جرات مقابله با ملت را داشته باشد
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر لزوم تبعیت مسئولان از منویات مقام معظم رهبری گفت: مسئولان به گونه‌ای عمل نکنند که دشمنان انقلاب جرات پیدا کنند که مرده‌ای را زنده کرده و دست به اهداف خود در راستای مقابله با انقلاب بزنند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت و گو با خبرنگار ایران روشن، اظهار داشت: منافقان ضربات سنگینی به کشورمان زدند اما رأفت اسلامی شامل حال آنها شد، نظام اسلامی محکومیت کمی برای منافقان در نظرگرفت چون با توجه به جنایات زیادی که انجام دادند بیش از این مستحق مجازات بودند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اقدامات منافقین برای مقابله با ملت ایران افزود: منافقان بدترین خوارج و مفسد بودند نه فاسد، اینکه برخی نمی‌تواند متوجه شوند مقابله با کفر و مقابله با معاند چه تفاوتی دارد در گذشته نیز بوده است

حاجی صادقی بیان کرد: امروز برخی در حال احیای منافقان هستند که این اقدام را باید از چشم افرادی دید که فضا را فراهم کرده و به اشخاصی که نسبت به نظام عناد دارند فرصت عقده گشایی می‌دهند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به حضور منافقان در زمان امامت امیرالمؤمنین (ع) و برخورد نخستین پیشوای شیعیان گفت: در صدر اسلام برخی نمی‌توانستند متوجه شوند که امام علی (ع) چگونه با خوارج برخورد می‌کنند و قابل هضم نبود، این موضوع از گذشته وجود داشته و مسئله خاصی نیست.

وی با تاکید بر لزوم تبعیت مسئولان از منویات مقام معظم رهبری تصریح کرد: مسئولان به گونه‌ای عمل نکنند که دشمنان انقلاب جرات پیدا کنند که مرده‌ای را زنده کرده و دست به اهداف خود در راستای مقابله با انقلاب بزنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه بیشترین جفا در قضیه پخش فایل صوتی درباره منافقان به شخص منتظری انجام شد، خاطر نشان کرد: پرورنده منتظری تمام شده بود و اقداماتی که انجام داده بود از ذهن مردم پاک شده بود اما با این اقدام بار دیگر پرونده وی و مسئله فراموش شده و ظلم ایشان به نظام و امام خمینی (ره) مجدداً گشوده شد.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها