پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
ضرورت برخورد سریع با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی/با شعبده‌بازی سیاسی نمی‌توان افتضاح حقوق‌ها را کمرنگ کرد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر در بیانیه‌ای اعلام کرد: چرا بعد از گذشت یک ماه هرچه سریع‌تر با دزدان بیت‌المال که خود را صاحبان سفره انقلاب می‌دانند، برخورد نمی‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در بیانیه‌ای اعلام کرد: ملتی که هر روز «کسری بودجه داریم»، «پولی نداریم که حقوقتان را بدهیم» و «از دریافت 45 هزارتومان یارانه انصراف دهید» را از زبان مسئولان می‌شنود و از طرف دیگر شاهد «کاخ نشینی‌ها»، «اختلاس‌ها» و «ثروت‌های چند هزار میلیاردی» است، چندی است که با انتشار فیش‌های نجومی، شاهد یکی دیگر از محصولات تفکر اشرافی، آن هم از راه قانونی! است.
در ادامه این بیانیه آمده است: چه خیانتی بزرگتر از اشرافی‌گری که نظام اسلامی را از درون فاسد می‌کند و فقط پوسته آن را برجا می‌گذارد؟!

اعضای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کردند: خطاب ما به مسئولان سه قوه است که چرا بعد از گذشت یک ماه، برخلاف بیانات صریح ولی امر مسلمین مبنی بر عدم مشروعیت این حقوق‌ها و مطالبه بازگشت آن به بیت‌المال، هرچه سریع‌تر با این دزدان حرام خوار که خود را صاحبان سفره انقلاب می‌دانند، برخورد نمی‌کنند؟
و اگر از آقایان، کسانی تصور می‌کنند که می‌توانند با تقلیل دادن مسئله به دعوای جناحی و این دولت و آن دولت یا زدو بندها و شعبده بازی‌های سیاسی بر این افتضاح عظیم ماله بکشند، بدانند که سخت در اشتباهند!

در این بیانیه آمده است: ما به عنوان عضوی از جامعه دانشگاهی، خواستار اجرای بر کناری بی درنگ مدیران متخلف به دور از هرگونه مصلحت اندیشی‌های جناحی و غیرجناحی، پی گیری دقیق و جدی مجازات متخلفان توسط دستگاه‌های قضایی و نظارتی، بازگشت تمام اموالی که به صورت نامشروع از بیت المال به غارت رفته است و اطلاع رسانی مستمر و گزارش اقدامات انجام شده به مردم در راستای التیام اعتماد اقشار مختلف جامعه به سایر مسئولان و خدمت گزاران حقیقی نظام و پر کردن خلاء‌های قانونی و مبارزه با اشرافی گری تا قطع کامل ریشه‌های فساد هستیم.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها