پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به شیخ زکزاکی:
آنهایی که صدایشان برای مظلومیت‌های دروغین بلند است تا به شما می‌رسند لال می‌شوند!
در نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به شیخ زکزاکی آمده است: همه آنهایی که صدایشان برای مظلومیت های دروغین فرقه ها و مکاتب دروغین بلند است تا به شما و امثال شما میرسند لال میشوند،

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور نامه ای را به شرح زیر به شیخ زکزاکی نوشتند:

 

از جوانان و فرزندان امام روح الله

 

به شیخ شیعه در بند ابراهیم زکزاکی

 

سلام علیکم

 

نمیدانیم که سلام و کلام ما به شما و دوستدارانتان خواهد رسید  یا نه، اما این صدای جوانانی است  که  اگر چه با جسمشان در کنار شما و پیروانتان حضور نداشتند، اما با قلب و روح خود  شریک غم شما در این ظلم عظیم و آشکار بوده و هستند.و توفان های خبری و بازی های رسانه ای و مشکلات داخلی آنها را از یاد شما غافل نساخته است.

 

شیخ مظلوم  ومبارز

 

دنیای عجیبی شده است،همه آنهایی که صدایشان برای مظلومیت های دروغین فرقه ها و مکاتب دروغین بلند است تا به شما و امثال شما میرسند لال میشوند، مراکز به اصطلاح حقوق بشری و صلح طلب برای شما ساخته نشده اند.رسانه های دنیا ساعت ها بر سر این بحث میکنند که در فلان نقطه اروپا و در فلان حادثه تروریستی 3نفر کشته شده اند یا 5 نفر، اما حمام خون یاران و خانوده تو را نمیبینند.جوری رفتار میکنند که گویا مردن شغل ماست. بچه های شیعه نیجریه در گروه کودکان دسته بندی نمیشوند و بزرگانتان در گروه بشر قرار نمیگیرند.

 

علم مجاهد و خستگی ناپذیر

 

نیک مستحضرید امثال این بی عدالتی ها و سختی ها، دیگر برای فرزندان روح الله عجیب نیست،حتما خودتان خوب میدانید که مظلومیت کمترین تاوان حسینی بودن است و ما را از این هزینه دادن ها باکی نیست،آن زمان که در وانفسای این دنیای بهم ریخته و پرآشوب با حضرت امام(ره) دست بیعت دادیم، دانستیم که روزهای مبارزه با شرک و کفر در شکل ها و قالب های مختلف آغاز شده است و دوران استراحت به سر آمده است. میدانستیم که قرار است در اقلیت باشیم و با اصحاب زر و زور و تزویر طرف شویم، میدانستیم در این راه مرگ هست، تبعید هست، زندان هست، بی پسر شدن هست و میدانستیم در راهی پا نهاده ایم که هیچ گاه در آن شکستی نیست.

 

آن رو که نهضت آغاز شد شیطان بزرگ و تمام ایادی و دست نشانده ها و همکارانشان فکرش را هم نمیکردند که ندای مستضعفین اینگونه مرزها را بپیماید و به گوش ملت های جهان برسد. تصورش را هم نمیکردند که روزی هراس از  خمینی و خامنه ای پشت مرزهای اسرائیل خیمه بزند. در خیالشان هم نمی آمد که دامنه بیداری اسلامی همه چیز را از چنگشان دربیاورد و صدای انقلاب مستضعفان از آنسوی آفریقا تا اینسوی خاورمیانه بلند شود.

 

هر آن چه تا امروز کرده ایم نه از سر تعصب و کینه ورزی های جاهلانه  بلکه نشات گرفته از سیرت مولایمان حسین (ع) بوده است ، هرچه کرده ایم بر اساس آن بوده است که اعتقاد داشته ایم نزاع خیر و شر هیچگاه پایان نمیابد و سرباز جبهه حق هیچگاه عرصه پیکار را رها نمیکند.

 

صحبت از امید و مقاومت و توکل با شما زدن بدون شک سخن گزافه است اما حال که مقتضیات زمانه دست ما را از یاری شما کوتاه کرده و در دوران غریبی و غربت، سعادت همدردی با شما را از ما دریغ داشته غم بزرگی است اما این را بدانید که قلب تمام عاشقان خمینی کبیر و آحاد جوانان انقلابی این مرز و بوم با شماست و پیگیری وضعیت جنابتان از مطالبات جدی آنان است.

 

از خداوند متعال سلامت  توفیق و تاییدات روزافزون برای شما خواستاریم و امیدواریم هرچه زودتر از بند رهایی پپیدا کرده وبه آغوش یاران خود برگردید و بیش از گذشته در عرصه مقاومت و ظلم ستیزی بدرخشید

من الله توفیق

/انتهای پیام

منبع : دانشجو
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها