پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال:
فائزه هاشمی اگر در بدنه‌ اصلی اجتماع بود می‌دانست دل مردم از نابرابری‌ها خون است
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال در نامه‌ای خطاب به فائزه هاشمی نوشت: اگر ذره‌ای در بدنه‌ اصلی اجتماع بودید می‌دانستید که مردم از نابرابری ها دلشان خون است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛  بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال در نامه‌ای خطاب به فائزه هاشمی اعلام کرد: اگر ذره‌ای در بدنه‌ اصلی اجتماع بودید می‌دانستید که مردم از نابرابری‌ها دلشان خون است.

در ابتدای این نامه آمده است: شکی نیست نظام جمهوری اسلامی بی‌عیب و نقض نیست و امام بزرگوار ما که به عنوان آغازگر حرکت عظیم جامعه به سمت تحقق حکومت اسلامی به دستان مبارک حضرت حجت (عج)، بنیانگذار این انقلاب بود همه را وصیت نمودند و در عمل نشان دادند که برای تحقق آن باید همه اجزای این خانواده بزرگ از ملت گرفته تا حکومت برای اسلامی شدن آن تلاش کنند.

در ادامه تاکید شد: طی این مسیر تا ظهور حضرت حجت بی شک پستی و بلندی‌ها و عیب و نقص‌هایی را داراست که باید در سایه مستدام ولایت فقیه، دولت و ملت در مواجهه با آن همدل و همدست باشند. اما برای رفع نقص‌ها بهتر است بجای آنکه گوشه‌ای بایستیم و تنها ایرادات را بگوییم، خود نیز دست به کار شده و برای رفع نقص‌ها تلاش کنیم و بهترین تلاش این است که از خود و خانواده خود شروع کنیم!

در قسمت دیگری از این نامه آمده است: خانم فائزه هاشمی، شما با صحبت‌های اخیرتان نشان دادید کوچکترین تلاشی در جهت مشکلات نخواهید داشت و علاقه وافری به حذف صورت مسئله دارید! اگر ذره‌ای در بدنه‌ی اصلی اجتماع بودید می‌دانستید که مردم شریف ما از نابرابری‌های مالی دلشان خون است و منتظر تحقق عدالت هستند. مطمئناً کسانی که به اجرای قانون بی‌احترامی کرده و آن را به تعبیر نه چندان مودبانه شما «پدرسوخته بازی» می‌پندارند، اجرای قانون را در قبال خود ناعدالتی قلمداد خواهند کرد و در مقابل آن خواهند ایستاد و از قانون نیز بنا به انتفاع و سود شخصی استفاده می‌کنند!

در پایان خطاب به فائزه هاشمی آمده است: گفتید در دانشگاهتان روزه‌دار کم بود؛ که البته بازهم بعید است در بدنه دانشجویی حاضر شوید و تنها با طیفی خاص بوده‌اید که این حرف‌ها را گفته‌اید. اما اگر روزه‌دار کم بود، چشمتان روشن! برای اصلاح این اتفاق تا بحال چکار کرده‌اید؟ احتمالا تا به امروز خود یک فقیه گشته‌اید که نظریات فقهی هم می‌دهید، اما اگر نتیجه این به اصطلاح فقیه شدنتان این است که با افراد فرقه ضاله بهائیت عکس داشته باشید که تکلیف فقهی که یاد گرفتید هم معلوم می‌شود!، امید است در جهت بهبود خود و جامعه اسلامی، که حاصل خون شهیدان و ایثار و فداکاری تمام اقشار جامعه بوده است، تلاش کنیم.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها