شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
صندوق رفاه دانشجویان نرخ اجاره‌ بهای خوابگاه‌های دانشجویی را اعلام کرد
صندوق رفاه دانشجویان در بخش‌نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها، موسسات و مراکز آموزش عالی کشور نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ صندوق رفاه دانشجویان در بخش‌نامه‌ای به روسای دانشگاه‌ها، موسسات و مراکز آموزش عالی کشور نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در سال تحصیلی 95-94 را اعلام کرد.

در این بخشنامه جدول محاسبه نقدی و غیرنقدی اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی مجردی و متاهلی در سال تحصیلی 95-94 اعلام شده که با تصویب هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های ملکی مجردی در سال 95-94 به صورت ماهانه در خوابگاه‌های یک و دونفر، سه و چهارنفر، پنج و شش نفر، هفت و هشت نفر و 9 نفر و بیشتر اعلام شده است.

طبق این بخشنامه بالاترین نرخ خوابگاه ملکی مجردی در سکونت مجاز خوابگاهی، روزانه در خوابگاه‌های یک و دو نفره حدود 170 هزار و 200 تومان اعلام شده است.

پایین‌ترین نرخ خوابگاه ملکی مجردی در سکونت مجاز خوابگاهی روزانه نیز با احتساب 20 درصد تخفیف و پرداخت نقدی در خوابگاه‌های 9 نفره و بیشتر، حدود 22 هزار و 693 تومان اعلام شده است.

براساس بخش‌نامه مربوط به نرخ اجاره بهای خوابگاه‌ها بالاترین نرخ اجاره بهای خوابگاه ملکی مجردی در سال 95-94 ( ماهانه)، در بخش سکونت مجاز (شبانه، مهمان، بورسیه، شاغل)، مربوط به خوابگاه‌های یک و دو نفره در فصل تابستان است که نرخ آن حدود 127 هزارتومان اعلام شده و کمترین نرخ در این بخش حدود 42 هزارتومان در بخش خوابگاه‌های 9نفره و بیشتر است.

همچنین نرخ اجاره بهای خوابگاه های ملکی مجردی در سال 95-94 به صورت ماهانه، در بخش سکونت غیرمجاز و اضافی (شبانه، مهمان، بورسیه، شاغل) برای نیم سال سوم اضافی و در بخش خوابگاه‌های یک و دو نفره در بالاترین نرخ حدود 255 هزارتومان اعلام شده است و کمترین نرخ در نیم سال اول اضافی در بخش خوابگاه های 9 نفره و بیشتر مبلغ حدود 85 هزارتومان تعیین شده است.

براساس این گزارش صندوق رفاه دانشجویان نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های ملکی متاهلی را برای سال 95-94 (ماهانه) براساس سکونت و نوع برخورداری از امکانات مستقل و امکانات مشترک اعلام کرده است. براین اساس بیشترین نرخ اعلام شده در سکونت مجاز (روزانه)، نیم سال سوم اضافی (بهمن ماه)، با امکانات مستقل حدود 340 هزار تومان و کمترین نرخ در نیم سال دوم با 20 درصد تخفیف به صورت پرداخت نقدی با امکانات مشترک، حدود 63 هزارتومان اعلام شده است.

بنابراین در سکونت مجاز دانشجویان (شبانه، میهمام، بورسیه، شاغل) بالاترین نرخ اجاره بهای خوابگاه ملکی متاهلی در سال 95-94، بالاترین نرخ در فصل تابستان با پرداخت نقدی و با امکانات مستقل حدود 255 هزارتومان اعلام شده و کمترین نرخ این نوع سکونت، در نیم سال اول (مهرماه) حدود 119 هزارتومان با امکانات مشترک اعلام شده است. همچنین در نوع سکونت نیمسال های اضافی (شبانه، میهمان، بورسیه، شاغل) کمترین نرخ خوابگاه متاهلی ملکی در نیم سال اول اضافی (مهرماه) با امکانات مشترک حدود 238 هزارتومان و بالاترین نرخ خوابگاه متاهلی ملکی در نوع سکونت نیمسال های اضافی (شبانه، میهمان، بورسیه، شاغل)، در نیمسال سوم اضافی(بهمن ماه)، با امکانات مستقل حدود 510 هزارتومان اعلام شده  است.

همچنین بالاترین نرخ اجاره بهای خوابگاه‌های متاهلی در سال 95-94 در بخش سکونت غیرمجاز عدم تخلیه به موقع، در خصوص دانشجویان شبانه، میهمان، بورسیه و شاغل، نیمسال بهمن، حدود یک میلیون و 191 هزارتومان با امکانات مشترک و کمترین نرخ 794 هزارتومان با امکانات مشترک در دوره روزانه سکونت غیرمجاز (عدم تخلیه به موقع، دانشجویان شبانه، میهمان، بورسیه و شاغل) در نیم سال بهمن ماه اعلام شده است.

علاقمندان برای مشاهده جدول اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی می‌توانند اینجا کلیک کنند.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها