يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
هیچ یک از خوابگاه‌های دانشجویی‌ آتش نگرفته است/ لیست خوابگاه‌های مجوزدار بزودی روی سایت صندوق رفاه قرار می‌گیرد
معاون صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر آتش سوزی در خوابگاه دانشجویان، گفت: در اخبار گفته شده که یک خوابگاه دانشجویی آتش گرفته، در صورتی که این مکان اصلا خوابگاه دانشجویی نیست.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ سید فردین تقی‌زاده معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در رابطه با آتش‌سوزی در یک خوابگاه دانشجویی گفت: متأسفانه در اخبار آمده بود که یک خوابگاه دانشجویی آتش گرفته است، در صورتی که این مکان اصلا خوابگاه دانشجویی نیست و یک اقامتگاهی برای میهمانان است، البته تعدادی دانشجویان هم مثل سایر مردم از آن استفاده کرده‌اند.

وی ادامه داد: این اقامتگاه هیچ مجوزی از صندوق رفاه دانشجویان و شورای نظارت بر خوابگاه دانشجویی ندارد.

تقی‌زاده تأکید کرد: صندوق رفاه دانشجویان بارها از دانشجویان خواسته است تا از خوابگاه‌های مناسبی که برای آنها در نظر گرفته شده و دارای مجوز است استفاده کنند که در همین راستا ما خوابگاه‌های دانشجویی را در سال جاری و سال گذشته ساماندهی کردیم تا دانشجویان بتوانند در آرامش تحصیل خود را ادامه دهند.

وی افزود: سال گذشته دستور‌العمل خوابگاه‌های دانشجویی غیر دولتی آماده شد و به تمام استان‌ها ابلاغ کردیم. الان در همه استان‌ها شورای نظارت و ارزیابی تشکیل شده و تمام خوابگاه‌های دانشجویی غیر دولتی ما موظف شدند که از شورای نظارت و ارزیابی مجوز گیرند و تحت نظارت این شورا فعالیت کنند.

تقی‌زاده تأکید کرد: خوابگاه‌هایی که مجوز نداشته باشند جزو خوابگاه صندوق رفاه دانشجویانی محسوب نمی‌شوند و اگر خدای ناکرده مشکلی هم برای دانشجویی در این خوابگاه‌ها یا اقامتگاه پیش آمد به عهده خود آن فرد و دانشجو است.

وی گفت: به‌زودی ما خوابگاه‌هایی از صندوق رفاه دانشجویان و شورای نظارت و ارزیابی مجوز دریافت کردند را روی سایت قرار خواهیم داد تا دانشجویان برای ترم جدید با مشکلی روبرو نشوند.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها