پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
رونمایی از نسخه دوم شبکه مردمی « روستاکالا» به مناسبت عیدفطر
ایران روشن : با گذشت یک سال از آغاز رسمی فعالیت‌های شبکه مردمی روستاکالا با عنایت به لزوم ورود جدی و عملیاتی حمایت از تولیدملی و به‌خصوص تولیدات مناطق محروم، دومین نسخه از سایت روستاکالا به همراه اقلام و گروه بندی‌های جدید راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ باگذشت یک سال ازآغاز رسمی فعالیت‌های شبکه مردمی روستاکالا با عنایت به لزوم ورود جدی و عملیاتی حمایت از تولیدملی و به‌خصوص تولیدات مناطق محروم، دومین نسخه از سایت روستاکالا به همراه اقلام و گروه بندی‌های جدید راه‌اندازی شد.

بنابراین گزارش «روستاکالا» به عنوان شبکه‌ای در حمایت از تولیدات روستایی، توسط جمعی از جهادگران سراسر کشور راه‌اندازی شده و پشتیبانی ‌می‌شود. هدف از تشکیل این شبکه حمایت از تولیدات مناطقی است که به دلیل دوری از بازار مصرف و بزرگ بودن زنجیره واسطه‌ها، از سود کمی برخوردار بوده و رونق خود را از دست داده‌اند.

گفتنی است خریداران، ضمن شرکت در امر خیر و توانمندسازی مناطق محروم، با حذف واسطه‌ها از کالاهایی اصیل، مرغوب و با قیمتی کمتر از کالاهای مشابه برخوردار می‌شوند.

لازم به ذکر است «روستاکالا» یک شبکه مردمی است که با اهداف غیر تجاری و در راستای حمایت از تولید ملی، رونق کسب و کار روستایی، جلوگیری از مهاجرت‌های شغلی و در نهایت پیشرفت مناطق محروم به دست خود روستاییان راه‌اندازی شده است.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها