شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
می‌آبادی: نباید به دلیل عدم ارسال نامه درخواست، تیمی را از لیگ کنار گذاشت/ هدف ما حضور حداکثری است
ایران روشن : دبیر فدراسیون هندبال گفت: تنها به دلیل عدم ارسال نامه درخواست برای حضور در لیگ‌های هندبال با یک تیم خداحافظی کنیم بلکه با تیم‌ها تعامل داریم.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛فرامرز می‌آبادی در خصوص ثبت‌نام تیم‌ها برای حضور درلیگ برتر هندبال و ستارگان اظهار داشت: در حال بررسی درخواست‌های تیم‌ها برای حضور در لیگ برتر و ستارگان هندبال هستیم و پس از بررسی تعداد تیم‌ها و اسامی اعلام خواهد شد. اگر باشگاهی هم اعلام آمادگی نکرده باشد، تماس خواهیم گرفت و منطقی نیست که تنها به دلیل عدم ارسال نامه درخواست با یک تیم خداحافظی کنیم. با تیم‌ها تعامل داریم و اصل برنامه ما بر حضور حداکثری تیم‌ها در چارچوب وظایف و شرایط است.

وی در خصوص برنامه‌های تیم ملی هندبال بانوان و اردوی این تیم تصریح کرد: مرضیه یوسف به صورت قطعی سرمربی تیم ملی هندبال است و این موضوع به صورت رسمی از سایت فدراسیون اعلام شده است. وی برنامه‌هایش را به فدراسیون اعلام کرده است و از 18 تیر ماه کار خود را آغاز می‌کند. مرحله اردوی تیم ملی بانوان با حضور 46 نفر برگزار می‌شود. این مرحله اردوی انتخابی است که در پایان 23 تا 25 نفر انتخاب خواهد شد.

دبیر فدراسیون هندبال تاکید کرد: اگر کادر فنی برای برگزاری اردوی خارجی درخواستی داشته باشد ما در فدراسیون شرایط را بررسی می‌کنیم و اگر تامین اعتبار شود درخواست خود را در شورای برون مرزی وزارت ورزش مطرح می‌کنیم و اقدامات را انجام می‌دهیم. با توجه به شرایط، کشور میزبان و دعوت کننده، هزینه‌ها، منابع مالی و تائید شورای برون مرزی از اردوهای برون مرزی استقبال می‌کنیم.

وی در پایان گفت: دومین جشن بزرگ هندبال 28 تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و انتخاب برترین‌های لیگ برتر و رونمایی از اسپانسر تیم ملی بخش‌های مهم این مراسم خواهد بود.

/انتهای پیام

منبع : تسنیم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها