چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
«محمدودود حیدری» رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها شد
ایران روشن :طی مراسمی «محمد ودود حیدری» به عنوان رئیس جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و «حسین سروقامت» به عنوان مدیر فرهنگی این نهاد منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، روز گذشته طی مراسمی محمد ودود حیدری به عنوان رئیس جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حسین سروقامت به عنوان مدیر فرهنگی این نهاد منصوب شدند.

بنابراین گزارش در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی سیاسی این نهاد و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات برگزار شد محمد ودود حیدری به عنوان رئیس جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد و از زحمات مهدی رجب بلوکات رئیس سابق این مرکز نیز قدردانی و تشکر به عمل آمد.

همچنین در این جلسه طی حکمی حسین سروقامت به عنوان مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد.

گفتنی است، هفته گذشته مهدی رجب بلوکات طی حکمی از سوی پرویز فتاح ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی این نهاد منصوب شد.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها