سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
در دانشگاه امیرکبیر صورت پذیرفت؛
افطاری‌های مختلطی که به مجلس معاندان نظام تبدیل شد
ایران روشن :به رغم موج اعتراضات به افطاری‌های مختلط و همزمان با دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان و بیانات ایشان در باب پرهیز از ایجاد فضاهای مختلط دانشگاهی، در افطاری مختلط انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه این دانشگاه یکی از معاندان نظام حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ افطاری‌های مختلط مسئله ای است که در چند روز گذشته همراه دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است و مخالفت‌های تشکل‌های انقلابی این دانشگاه را در پی داشته است.

هر چند که بعضی مسئولین این دانشگاه سعی بر تکذیب این اتفاقات داشتند اما تصاویر منتشر شده به خوبی گواه این است که این تکذیب ها چیزی جز سرپوش گذاشتن بر این اهمال کاری‌ها نیست.

آنچه که جای تعجب دارد این است که پس از موج اعتراضات به این بی حرمتی‌ها همزمان با دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان و بیانات ایشان در باب پرهیز از ایجاد فضاهای مختلط در دانشگاه، مجددا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در افطاری انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه، در یک افطاری مختلط یکی از معاندان نظام و توهین کنندگان صریح به رهبری که از دانشجویان سابق این دانشگاه بوده است، حضور پیدا می‌کند.

مجید توکلی فردی بود که به علت اتهامات مختلف از جمله محکومیت در فتنه به 8 سال زندان محکوم شد. وی را مدتی به عنوان شرف جنبش دانشجویی نامیدند و این در حالی است که وی پس از اقدامات معاندانه خود با پوشش چادر اقدام به فرار می کند که توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.

مسئله مهم و جدی اینجاست که به چه علت و  با چه مجوزی چنین افرادی که محکوم فتنه هستند و مدت‌ها باعث ایجاد آشوب در دانشگاه و همچنین مصداق بارز عناصر نا مطمئن بوده اند، در دانشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند؟ آیا این اتفاقات عامدانه و تحت حمایت مسئولین دانشگاه و وزارت علوم انجام می شود؟

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها