پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
روایت دبیر بسیج دانشجویی پردیس فارابی از دیدار صمیمانه دانشجویان با رهبر انقلاب؛
فضای دیدار با رهبر انقلاب بسیار صمیمی و شاداب بود / راه‌اندازی کمپین بر ضد رژیم صهیونیستی و آمریکا در فضای مجازی مدنظر رهبر انقلاب است
دبیر بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران دیدار دیشب دانشجویان با رهبر انقلاب را دیداری کاملاً شاداب و صمیمی که با خنده‌های بسیار همراه بود، توصیف کرد.

محسن کشاورزی دبیر بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم در گفتگو با خبرنگار ایران روشن، بابیان اینکه تشکل بسیج دانشجویی باید در جهت مطالبات دیشب رهبری مبنی بر تشکیل جبهه‌ی واحد ضدآمریکایی و صهیونیستی عمل کند، گفت: این تشکل می‌تواند با کشورهای خارجی و مسلمانان کشورهای اروپایی و آفریقایی ارتباط بگیرد.

وی که خود از حاضرین دیدار دیروز دانشجویان با رهبر انقلاب بود، ادامه داد: آنچه که مدنظر رهبر انقلاب بود، راه‌اندازی کمپین‌هایی در فضای مجازی علیه سیاست‌های آمریکا و اسرائیل بود تا جوانان کشورهای اسلامی دیگر نیز الگوبرداری کنند و این جریان ادامه پیدا کند.

کشاورزی افزود: ایجاد یک دفتر مرکزی و پیگیری این موضوع با صدور بیانیه و ارتباط‌گیری می‌تواند اولین قدم در انجام این خواسته رهبری باشد.

وی ابراز داشت: اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که بتوان گفت فقط این جمهوری اسلامی ایران نیست که به‌تنهایی بر ضد رژیم صهیونیستی فریاد می‌زند، بلکه کل دنیا علیه رژیم صهیونیستی، آمریکا و طاغوت فریاد می‌زنند.

 دبیر بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران بابیان اینکه در دیدار دیروز، دانشجویان ازلحاظ رشد فکری در مرتبه‌ی بالایی قرار داشتند، یادآور شد: این دیدار، فضایی کاملاً شاداب و صمیمی داشت و بسیار با خنده همراه بود. ما از شوخ‌طبعی‌های مقام معظم رهبری به‌شدت لذت می‌بردیم، دانشجویانی که سال‌های قبل آمده بودند اذعان داشتند که دیدار امسال پربارتر و صمیمی‌تر بود.

وی خاطرنشان کرد: این فضا و همچنین عمق فکری دانشجویان باعث شد تا دیدار بعد از افطار نیز تا حدود ساعت 23 ادامه پیدا کند.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها