پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
یک فعال دانشجویی در گفتگو با ایران روشن مطرح کرد:
سکوت مرموز اصلاح طلبان در خصوص فیش های حقوقی نجومی قابل پیش بینی بود
عضو هیئت نظارت جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم گفت: سکوت مرموز اصلاح طلبان در خصوص فیش های حقوقی نجومی قابل پیش بینی بود و بیش از این از این جریان سیاسی انتظار نمی رفت.

علی امامی در گفتگو با خبرنگار ایران روشن با بیان اینکه فیش حقوقی برخی از مدیران دولتی منتشر شده است، اظهار داشت: باید این سؤال در ذهن ما ایجاد شود که آیا دولت تا کنون به این حقوق‌ها نظارتی نداشته است؟

وی ادامه داد: متاسفانه روند منفی که در دولت وجود دارد آن است که تمام اشکالات را به گردن دولت قبلی می‌اندازد؛ اگر بد بود، چرا شما ادامه دادید؟

امامی گفت: جریان اصلاحات به نا حق در بلندگوهایش تمام تلاش خود را کرد تا طی این سه سال مجموعه‌ی دولت قبلی را فاسد و از نظر مالی کج دست نشان دهد، در حالی که اسنادی در این رابطه وجود نداشت. این در حالی است که پس از انتشار فیش‌های حقوقی اندک صدایی هم از این جریان بلند نشد.

این فعال دانشجویی افزود: سؤال اینجاست که اگر این جریان دلسوز مردم است، چرا هر کجا که به نفعش نیست سکوت می‌کند؟

امامی با بیان اینکه مسئولین محترم دولت باید با جدیت در مقابل اینگونه مسائل بایستند، تاکید کرد: نباید هر زمان کار به افشاگری رسید کمیته بررسی تشکیل شود، بلکه باید همواره نظارت بر مجموعه‌ی مدیریتی حاکم باشد.

وی ادامه داد: از یک طرف حقوق‌هایی با مبالغ هنگفت به برخی داده می‌شود و این در حالی است که جوانان برای گرفتن تسهیلات، رنج بسیاری را متحمل می‌شوند.

عضو هیئت نظارت جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم ابراز داشت: متاسفانه تمام توجه برخی از مسئولین به مسئله‌ی برجام گره خورده و از پرداختن به مسائل مهم دوری می‌کنند.

/انتهای پیام

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها