شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
عارف باز هم قربانی نگاه‌های مایملک‌گونه اصلاح‌طلبان شد
ایران روشن :عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به تلاش‌ برخی برای مهندسی‌کردن ترکیب کمیسیون آموزش مجلس، گفت: این تلاش‌ها برای رای آوری دوپینگی فردی بود که حتی حاضر نشد در انتخابات کمیسیون کاندیدا بشود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ جلال خالقی عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به تلاش‌های روزهای اخیر برخی از جناح‌ها برای مهندسی کردن ترکیب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: همه این تلاش‌های بعضا غیرقانونی و فراقانونی جهت فراهم شدن شرایط برای رای آوری دوپینگی فردی صورت گرفت که حتی حاضر نشد در انتخابات کمیسیون کاندیدا بشود.

وی تاکید کرد: وقتی به زور افراد را در عمل انجام شده قرار می‌دهند انتظار نتیجه بهتر از این را هم نمی‌توان داشت، عارف گفته بود که قصد کاندیداتوری ریاست کمیسیون آموزش را ندارد ولی آنان که افراد و رای‌شان را جزو مایملک خود می‌دانند دست بردار نبودند.

این فعال دانشجویی یادآور شد: نایب رئیس مجلس و روسای برخی شعب مجلس با رفتارهای سلیقه‌ای خویش و تدلیس سیستماتیک افراد را از کمیسیون مد نظر نماینده به کمیسیون آموزش فرستادند یا افراد با سابقه حضور در کمیسیون آموزش و دارای سوابق مرتبط را با زور و بصورت غیر قانونی در کمیسیون‌های دیگر توزیع کردند تا بتوانند شرایط رای آوری شکننده‌ای که عارف در صحن مجلس یکبار برای ریاست مجلس و بار دیگر برای ریاست کمیسیون اصل نود از دست داده بود را در کمیسیون آموزش تحقق بخشند.

عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: نفوذ نگاه سیاسی به کمیسیون‌هایی که جایی برای سیاسی بازی ندارند، سبب شد یک لحظه بیم آن برود بلایی که بر سر وزارت علوم و تحقیقات و رشد علمی کشور آمد این بار و از کانال کمیسیون آموزش مجلس تکرار شود، چرا که همان تفکر مسبب کاهش رشد علمی کشور گویا در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی هم نفوذ کرده است.

وی افزود: متاسفانه عارف باز هم برای بار چندم قربانی طرح ریزی‌های اصلاح‌طلبانی شد که به افراد نگاه‌های مایملک‌گونه دارند. البته نحوه استفاده از مهره‌ها باید بگونه‌ای باشد که حس بازیچه بودن به آنان دست ندهد.

وی افزود: به هر صورت شخصیت هر فردی محترم است ولی زمانی که برای چندمین بار از فرد استفاده ابزاری می‌شود و بعد  هم او را کنار می‌گذارند یا متهم به داشتن رفتار احساسی و غیر تشکیلاتی می‌کنند، طبیعی است که فرد به قول معروف قهر کند و دوباره تن به بازی ندهد، همانند آنچه بعد از همه تلاش‌های صورت گرفته برای مهندسی آرا کمیسیون آموزش، روز گذشته شاهد وقوع آن بودیم.

 

/انتهای پیام

منبع : فارس
برچسب ها : عارف , اصلاح طلبان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها