چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
«امید» تبل توخالی بود/اصولگرایان «دو ـ هیچ» اصلاح‌طلبان را بردند
ایران روشن :عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان 2 - هیچ باختند،‌ گفت: این اقدام آقای عارف برای مشخص کردن وزن جریان اصلاح‌طلب تا اندازه‌ای توانست توهم پیروزی اصلاح‌طلبان را از بین ببرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات هیأت رئیسه مجلس دهم اظهار داشت: انتخابات هیأت رئیسه مجلس نشان داد اصلاح‌طلبان همچنان در توهم ناشی از پیروزی در انتخابات تهران هستند و تمام کشور را تهران می‌بینند.

وی افزود: این اقدام آقای عارف برای مشخص کردن وزن جریان اصلاح‌طلب تا اندازه‌ای توانست توهم پیروزی اصلاح‌طلبان را از بین ببرد و القای پیروزی دروغین را برطرف کرد که طبل توخالی بیش نبود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان 2 - هیچ باختند،‌گفت: امروز هم مجلس خبرگان و هم مجلس شورای اسلامی در ریاست شخصیت‌های سیاسی مقابل اصلاح‌طلبان قرار دارد. بنابراین اصلاح‌طلبان به سمت واقع‌بینی حرکت کنند و دست از توهم بردارند.

ترقی خاطرنشان کرد: در مجلس خبرگان رهبری دیدیم که مردم به سمت کاندیدایی اقبال نشان دادند که به لحاظ ولایتمداری و پایبندی به اصول و آرمان‌های انقلاب نه تنها از مجلس قبلی کمتر نبودند بلکه قوی‌تر نیز بودند و همین مسئله در انتخابات هیأت رئیسه خبرگان موجب شد توهم زدگان متوجه موقعیت خود بشوند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اعضای مجلس خبرگان پنجم رئیسی را انتخاب کردند که برخی‌ها به کمک بیگانگان و خارجی‌ها همه تلاش خود را به کار گرفتند تا آیت‌الله جنتی رأی نیاورد اما انتخاب این عنصر انقلابی و ضد استکباری در رأس خبرگان همه تلاش خارجی‌ها را خنثی کرد.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها