يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تحولات در نهادها امری طبیعی و نشانه پویایی سازمان‌ها است
ایران روشن :رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان تغییر و تحولات در نهادها را امری طبیعی و نشانه پویایی سازمان‌ها دانست.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ مراسم تودیع و معارفه معاونت قبلی و فعلی دانشگاه پیام نور استان کردستان شامگاه جمعه با حضور رئیس، مدیران و کارکنان این دانشگاه و مراکز و واحدهای تابعه در سالن اجتماعات علامه عبدالکریم مدرس برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان در این مراسم، پیشرفت و دستاوردهای این دانشگاه را نتیجه تلاش و همدلی همه مدیران، کارکنان، اعضای علمی، اساتید و دانشجویان دانست و گفت: احساس تعهد، مسئولیت‌پذیری و تعصب نسبت به دانشگاه برای پیشرفت و ارتقای کارآمدی آن ضروریست.

اسکندر مرادی با بیان اینکه دانشگاه‌ها در کنار مسائل آموزشی، باید نقش پیشرو در مسائل اجتماعی، گفتمان‌سازی و ایده‌پردازی داشته باشد، افزود: استان کردستان به لحاظ اتحاد و تعامل بین اقوام و مذاهب، الگویی مناسب در جهان امروز است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر فرهنگی بودن استان کردستان و نیز اقوام فرصتی برای توسعه هستند، خاطرنشان ساخت: ما نیز به عنوان کارگزار نظام باید در راستای این سیاست‌ها و تقریب مذاهب اسلامی مدنظر رهبر معظم انقلاب حرکت نمائیم.

مرادی تغییر و تحولات در نهادها را امری طبیعی و نشانه پویایی سازمان‌ها دانست و گفت: معاون سابق دانشگاه پیام نور کردستان از مدیران کارآمد و تلاشگر استان و معاون جدید نیز از افراد توانمند علمی و اجرایی بوده که امید است بازوی اجرایی قدرتمندی برای دانشگاه پیام نور استان کردستان باشد.

یعقوب احمدی رئیس مرکز پیام نور سنندج نیز در این مراسم جابجایی مدیران را در نظام‌های مردم‌سالار امری طبیعی عنوان و برای معاونین قبلی و فعلی آرزوی موفقت نمود.

حجت‌الاسلام عربشاهی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان کردستان هم با اشاره به برخی از بندهای نامه حضرت علی(ع) خطاب به مالک اشتر؛ مسؤولان را به داشتن سعه صدر، خدمتگزاری صادقانه، تحمل مخالف، مردم‌داری، تعهد و معنویت دعوت و توصیه نمود.

سپس شهریار سعیدیان معاون سابق دانشگاه، با قدردانی از زحمات تمامی مدیران و کارکنان ستاد استان کردستان، روسا و کارکنان مراکز و واحدها و همچنین حسن اعتماد روسای استان از سال 86 تاکنون بخاطر انتصاب وی در پست‌های مختلف (معاونت مرکز بیجار، رئیس مراکز سقز و سنندج، معاونت پیام نور استان)، گفت: از تمامی ظرفیت، امکانات و اختیارات موجود برای خدمت به مخاطبین و تحقق منافع و اهداف دانشگاه استفاده نموده‌ام.

در ادامه جواد خانلری معاون جدید دانشگاه پیام نور استان کردستان ضمن تشکر از اعتماد مسؤولان، گفت: با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای خدمت به دانشگاه و دانشجویان، ایجاد تفاهم و همدلی، تحقق اهداف و رسالت‌های دانشگاه، تعامل موثر با اساتید، کارکنان و اعضای علمی استفاده خواهم نمود.

در پایان ضمن تشکر از خدمات شهریار سعیدیان معاون سابق، جواد خانلری بعنوان معاون جدید دانشگاه پیام نور استان کردستان معرفی شد.

همچنین طی حکمی از سوی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری، شهریار سعیدیان بعنوان مسؤول شورای مشورتی اساتید این دانشگاه انتخاب شد.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها