چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
دیدار فائزه هاشمی با بهائیان در اصل ارتباط با شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی است
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: ارتباط فائزه هاشمی با بهائیان در اصل ارتباط با شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی است نه ارتباط با یک اقلیت دینی و طبیعتا باید با چنین اقدامی مقابله شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ رضا نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن انتقاد به دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه ضاله بهائیت؛ گفت: بهائیت به هیچ عنوان دین نیست بلکه فرقه‌ای است که به عنوان یک شبکه سیاسی، جاسوسی و توطئه‌گر رژیم صهیونیستی در سراسر جهان و مشخصا در کشور ما فعالیت می‌کند.

وی افزود: فرقه ضاله بهائیت ساخته و پرداخته قدرت‌های غربی، برای نفوذ و انحراف تشیع ایجاد شده است و نمی‌توان گفت که این فرقه یک اقلیت دینی یا یک مذهب است.

نجابت تصریح کرد: ارتباط فائزه هاشمی با بهائیان یک نوع ارتباط با شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی است نه ارتباط با یک اقلیت دینی و طبیعتا باید با چنین اقدامی مقابله شود.

وی تاکید کرد: انتظار ما از علما و روحانیت و کسانی که مباحث دینی را تدریس می‌کنند این است که چنین موضوعی را جدی بگیرند و در رابطه با این مسئله موضع‌گیری درستی داشته باشند.

وی ضمن تقدیر از موضع‌گیری به جای آیت‌الله مکارم شیرازی در رابطه با دیدار فائزه هاشمی با بهائیان ادامه داد: انتظار ما از مراجع دیگر نیز این است که دراین رابطه موضع‌گیری جدی داشته باشند و همچنین از خود آقای هاشمی رفسنجانی هم انتظار می‌رود موضع جدی‌تری در این رابطه بگیرد و اجازه ندهد این مسئله به پشت پرده غفلت برود.

نجابت خاطرنشان کرد: حرکت فائزه هاشمی از لحاظ قضایی جرم است و باید نسبت به این موضوع برخورد قانونی صورت بگیرد و بدون توجه به انتصاب وی به افراد و مسئولان، با او برخورد شود.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها