شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
فیش‌های حقوق نجومی نشان از بی‌تدبیری دولت امید است
مسؤول سازمان بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری گفت: فیش‌های حقوق نجومی چندصد میلیونی در این دولت معلوم می‎سازد که در حوزه اقتصاد مانند حوزه فرهنگ نه خبری از تدبیر و نه خبری از اعتدال است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ احمدرضا بسیج در شهرکرد با توجه به اعطای حقوق‌های نجومی به مدیران در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: این اتفاق در دولتی رخ داده که مدعی تدبیر و امید است و شعار خود را اعتدال عنوان می‌کند و همه نقایص جامعه را بر دوش دولت گذشته می‌اندازد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع مشخص کرد که خطای اقتصادی در این دولت کمتر از گذشته نیست تأکید کرد: شاهد هستیم که بودجه مشاور رئیس‌جمهور در این دولت 330 برابر می‌شود این در حالی است که بودجه صدا و سیما 8 درصد و بودجه سازمان تبلیغات اسلامی تنها 1 درصد افزایش پیدا می‌کند.

مسؤول سازمان بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: فیش‌های حقوق نجومی چندصد میلیونی در این دولت معلوم می‎سازد که در حوزه اقتصاد مانند حوزه فرهنگ نه خبری از تدبیر و نه خبری از اعتدال است.

وی ادامه داد: یک فردی که در دولت تدبیر و امید حقوق‌های کلان می‌گیرد یعنی فرصت‌های شغلی چند صد هزار نفر که به حداقل حقوق یعنی ماهانه یک میلیون تومان نیز راضی هستند را می‌گیرد.

بسیج افزود: از سوی دیگر ثروتمندان جامعه همچنان یارانه‌های دولتی می‌گیرند و در مقابل، بر سر افراد زیادی و تنها برای نفری 45 هزار تومان منت گذاشته می‌شود.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها