چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
اینانلو: تا المپیک حقوق نگیریم، برایم مهم نیست/ چه کسی مسئولیت شرایط ما را گردن می‌گیرد؟
مربی تیم ملی تفنگ ایران می‌گوید: اگر تا المپیک هم حقوقی نگیرم برایم مهم نیست، اما می‌خواهیم برنامه‌هایمان عملی شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ ابراهیم اینانلو درباره لغو اعزام ملی‌پوشان به هانوفر اظهار داشت: نگوییم این سفر لغو شده بهتر است بگوییم به تعویق افتاده؛ چراکه در صورت رسیدن بودجه چهارشنبه راهی هانوفر می‌شویم. متأسفانه بودجه فراهم نشد و سفر ما دوشنبه شب صورت نگرفت.

وی افزود: شرایط سختی داریم چون هر روز برای ما مهم است. اگر قرار باشد این فرصت‌ها را از دست بدهیم، در المپیک به چه کنم چه کنم می‌افتیم.

الان وقت این است که کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون جلسه‌ای را برگزار کنند تا در این خصوص صحبت‌های لازم انجام شود. ما فقط 3 سفر دیگر داریم، یک سفر به کاپ جهانی مونیخ و دو سفر دیگر که اردوی تدارکاتی است. بنابراین باید بودجه برای این سفرها کنار گذاشته شود، هر روزی که می‌گذرد مشخص نیست سفر ما انجام خواهد شد یا خیر.

مربی تیم ملی تفنگ ایران، با اشاره به اینکه لازلو برای 12 ماه برنامه‌های تیم ملی را برنامه‌ریزی کرده، خاطرنشان کرد: همه چیز در این برنامه وجود دارد.

اما اینکه ما یک‌سری مسابقات و سفرها از دست دادیم، به خاطر این بود که بودجه تأمین نشد. برنامه هست، اما عملی نشده است. خودم نمی‌دانم در این فرصتی که به المپیک مانده کدامیک از بین کمیته، وزارت و فدراسیون این شرایط را بر گردن می‌گیرد. همه کشورها تمرین می‌کنند، اما ما از حداقل‌ها محروم هستیم.

اینانلو در پاسخ به این سؤال که شما چند وقت است حقوقی نگرفته‌اید، خاطرنشان کرد: کارمندان فدراسیون بعد از عید حقوقی نگرفته‌اند،‌ اما من به خاطر ورزشکاران خیلی پیگیر نیستم. همه مربیان زحمات زیادی کشیده‌اند، اگر تا المپیک هم حقوقی نگیرم اشکالی ندارد، اما فقط می‌خواهیم در این 3-2 ماهی که به المپیک مانده برنامه‌هایمان اجرا شود.

وی در ادامه این مصاحبه با اشاره به اینکه کمیته ملی المپیک مانند 4 سال پیش برنامه‌های ما را نگرفته، یادآور شد: با لازلو که صحبت می‌کردم به من می‌گفت 4 سال پیش بارها با کمیته برنامه داشتیم و مشکلات را می‌گفتیم، اما در فاصله 3 ماهی که به المپیک مانده، آنها هیچ توضیحی از من نخواستند. در حالی‌که قبلاً جلسه می‌گذاشتند،‌ اما حالا هیچ خبری نیست.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها