چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
ادعای اصلا‌ح‌طلبان مبنی بر پیروزی در انتخابات سخن گزافی است
ایران روشن :دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: حضور جناح‌های مختلف در مجلس به این معنا نیست که یک جناح خاص پیروز انتخابات شده بود و اینکه اصلاح‌طلبان می‌گویند ما پیروز انتخابات شده‌ایم سخن گزافی است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ علیرضا احمدی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به برگزاری انتخابات دور دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن ترکیب خانه ملت، گفت: مجلس آینده نسبت به مجلس قبل از تکثر بیشتری برخوردار است و جناح‌های مختلف سیاسی موسوم در جامعه، اقلیت‌های قوی‌ را در مجلس تشکیل داده‌اند.

وی با اشاره به ادعای برخی جناح‌ها مبنی بر پیروزی در انتخابات، افزود: حضور جناح‌های مختلف در مجلس به این معنا نیست که یک جناح خاص پیروز انتخابات شده بود و اینکه اصلاح‌طلبان می‌گویند ما پیروز انتخابات شده‌ایم سخن گزافی است.

احمدی تصریح کرد: اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به دنبال این بودند که یک اکثریت قوی را در مجلس تشکیل دهند و در این راستا از تمام ظرفیت‌های خود هم استفاده کردند اما نتوانستند اکثریت نیروهای خود را وارد مجلس کنند.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تصریح کرد: اصلاح‌طلبان در دوره‌های گذشته به بهانه‌های واهی، شرکت در انتخابات را تحریم می‌کردند، اما امروز فضا به نحوی است که می‌بینند این گونه راهبردهای سیاسی معنایی ندارد و اینگونه کارها خیلی مضحک به نظر می‌رسد. آنها دیدند که مجبورند بیایند و در چارچوب قوانین نظام رای خود را در صندوق بریزند. این حرکت آنها نشان می‌دهد مقداری سر عقل آمده‌اند.

احمدی تصریح کرد: اصلاح‌طلبان در ابتدا مظلوم‌نمایی کردند و گفتند که شورای نگهبان همه نیروهای ما را رد صلاحیت کرده است. در صورتی که امروز مشخص شد اظهارات آن زمان اصلاح‌طلبان یک بازی سیاسی و یک بازی رسانه‌ای بود.

وی ادامه داد: اصلاح‌طلبان در ابتدای انتخابات تعداد زیادی از افراد را مجبور یا اغفال کردند تا برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کنند تا به این روش شورای نگهبان را تحت فشار قرار دهند، اما با همه این احوالات شورای نگهبان تحت تاثیر این بازی‌ها قرار گرفت.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در خاتمه گفت: چگونه است که اصلاح‌طلبان تا دیروز می‌گفتند که شورای نگهبان کاندیداهای ما را رد کرده است و ما کاندیدایی نداریم ولی امروز ادعای پیروزی در انتخابات می‌کنند؟ این‌گونه حرکات یک فرار رو به جلو بود که اصلاح‌طلبان از آن استفاده کردند.

 

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها