پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
سرمایه‌گذاری دولت و اصلاح‌طلبان در انتخابات جواب نداد/ این جریان نسبت به سرمایه‌ای که گذاشت، شکست خورد
ایران روشن :دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت گفت: دولت و اصلاح‌طلبان با توجه به سرمایه گذاری که در انتخابات انجام دادند و با توجه به اینکه از تمام ظرفیت خود استفاده کرده‌اند ولی نتیجه‌ای دلخواهی بدست نیآوردند که این برای آنها یک شکست بزرگ است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ محمد حسین قائدشرف دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با اشاره به مشخص شدن ترکیب مجلس دهم بعد از برگزاری دور دوم انتخابات، گفت: می‌توان گفت برای اولین بار یک مجلس هماهنگ با دولت شکل نگرفته است و نمی‌توان گفت در مجلس آینده حایمان دولت یا اصلاح‌طلبان نسبت به گروه‌های دیگر برتری دارند.

قائدشرف تصریح کرد: البته اصولگراها نیز نتیجه مناسبی بدست نیاورده‌اند که این مسئله به دلیل کم کاری آن‌ها صورت گرفته است. آنها اگر همت بیشتری کرده بودند مسلما نتیجه بهتری می‌گرفتند.

وی افزود: اینکه اصلاح طلبان ادعا می‌کنند پیروز انتخابات هستند ادعای گزافی است.اصلاح طلبان در ابتدای انتخابات ادعا می‌کردند که کاندیدایی برایشان باقی نمانده و همه آن‌ها توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند، اما امروز ادعای پیروزی در انتخابات را دارند.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان قبل از برگزاری انتخابات به صورت گسترده ثبت‌نام کردند و کسانی را به حوزه‌های ثبت نام فرستادند که از ابتدا معلوم بود رد می‌شوند. این‌گونه بی اخلاقی‌ها در تمامی دوره‌ها توسط طیف اصلاح طلب صورت گرفته است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: دولت و طیف اصلاح طلب تمام سرمایه‌ها و ظرفیت‌های خود را در انتخابات به کار برد  و با این حال نتوانست پیروز انتخابات باشد حتی این شائبه ایجاد شد که از امکانات دولتی در برخی از نقاط به نفع یک جریان سوء استفاده شده و کارهایی به صورت سازماندهی شده صورت گرفته بود تا بتوانند نتیجه انتخابات را به نفع خود تمام کنند. با این حال نتیجه باب میل دولت و اصلاح‌طلبان نبود.

وی در خاتمه اظهار داشت: اگر به صورت کلان بخواهیم بررسی کنیم دولت و اصلاح‌طلبان با توجه به سرمایه گذاری که در انتخابات انجام دادند و با توجه به اینکه از تمام ظرفیت خود استفاده کرده‌اند ولی نتیجه‌ای دلخواهی بدست نیآوردند که این برای آنها شکست است.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها