چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
خیز ملی‌پوشان برای صعود به روسیه از ۲ خرداد/آلمان یا اتریش مقصد شاگردان کی‌روش
ایران روشن :اردوی تیم ملی فوتبال ایران در یکی از روزهای ابتدایی خرداد ماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای مرحله نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه آماده می‌کند، از دوم خرداد ماه امسال دور جدید تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی آغاز می‌کند.

در حال حاضر این برنامه ریزی از سوی کادرفنی به عمل آمده و لیست جدید تیم ملی در غیاب بازیکنان ذوب‌آهن و تراکتورسازی 31 اردیبهشت یا اول خرداد اعلام خواهد شد.

در این میان تیم ملی در زمین دستگردی یا پژوهشگاه صنعت نفت تمرینات خود را آغاز کرده و سپس ملی‌پوشان روز دهم خرداد ایران را به مقصد مقدونیه برای برگزاری دیدار تدارکاتی با این کشور ترک خواهند کرد.

این دیدار 13 خرداد در اسکوپیه برگزار می‌شود و طبق برنامه‌ریزی کادرفنی، سپس ملی‌پوشان مقدونیه را به مقصد اتریش یا آلمان براری برگزاری اردوی تدارکاتی یک هفته‌ای ترک خواهند کرد.

در همین زمینه فدراسیون فوتبال در انتظار درخواست کادرفنی است تا یک بازی تدارکاتی را نیز در مرحله دوم اردوی اروپایی تیم ملی برای کشورمان تدارک ببیند.

البته این برنامه‌ریزی‌ها انجام شده اما در صورتی که منابع مالی تأمین نشود و یا تمام بازیکنانی که کی‌روش آنها را می‌خواهد، نتوانند در این سفرها تیم ملی را همراهی کنند، امکان دارد تغییراتی در این برنامه ایجاد شود ضمن اینکه نبود زمین چمن مناسب در ایران باعث شده تا کادرفنی تیم ملی این درخواست را بدهد که ملی‌پوشان زودتر از موعد مقرر راهی اروپا شوند.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها