چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
غارت اموال ایران توسط آمریکا به علت انفعال صاحبخانه است/ به برکت برجام، سرقت دارایی‌های مردم هم باب شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران با بیان اینکه دزدی اموال ایران توسط آمریکا به علت انفعال صاحبخانه است، گفت: ملت ایران درگذشته تنها تحریم‌ها را تحمل می‌کرد اما اکنون به برکت برجام شاهد غارت اموال خود نیز است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ مصطفی ابراهیمی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران بزرگ، در واکنش به حکم دادگاه عالی آمریکا مبنی بر پرداخت 2 میلیارد دلار غرامت به خانواده‌های آمریکاییان کشته شده در حملات سال 1983 از دارایی‌های بلوکه شده ایران، اظهار داشت: اینکه کشوری با ادعای واهی و تمسخر آمیز اموال مردمان دیگر کشورها را سرقت کند، جز از آمریکا بر نمی‌آید.

وی افزود: غارت اموال بلوکه شده ایران توسط آمریکا آن هم پس از برجام که به قول آقایان قرار بود اوضاع را بهتر کند، نشان از عزم جدی استکبار در تحقیر کردن ملت ایران دارد. خوب است برخی از دولتمردانِ خوش‌بین به آمریکا، این رذالت‌های آمریکا در حق ملت ایران را ببینند و متنبه شوند.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه به برکت برجام، غارت از اموال ملت ایران هم باب شد، گفت: در گذشته ملت ایران تنها تحریم‌ها را تحمل می‌کرد اما امروز به برکت برجام شاهد غارت اموالشان هم هستند. اقدامی که بدتر از تحریم است.

ابراهیمی تصریح کرد: متأسفانه آمریکا چون انفعال دولت ما را در دفاع از حقوق ملتش مشاهده کرده، جسورتر شده و علاوه بر تحریم به سرقت اموال مردم ایران هم می‌پردازد. درحقیقت دزدی اموال ایران توسط آمریکا بخاطر انفعال صاحب‌خانه است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد تهران خاطرنشان کرد: دولتمردان قبل از برجام می‌گفتند حتی مشکل آب‌خوردن مردم ایران با برجام حل می‌شود الان مشکلات مردم حل نشده که هیچ اموال مردم هم در حال غارت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجا که دولتمردان ایران و مسئولان وزارت خارجه متأسفانه حاضر نیستند هیچ موضع محکمی علیه آمریکا بگیرند، مسئولان کاخ سفید هر روز جسور تر شده و باج‌خواهی آنان از ملت ایران بیشتر می‌شود.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها