چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مردم برخورد نرم دولت در مقابل بدعهدی‌های آمریکا را نمی‌پذیرند/ تأثیر برجام باید در زندگی مردم باشد نه در شعارها
ایران روشن :عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینکه تأثیر برجام باید در زندگی مردم باشد نه در شعارها، گفت: جا دارد دولت در مقابل بد عهدی‌های آمریکا موضع جدی اتخاذ کند چراکه مردم برخورد نرم دولت در مقابل این بدعهدی‌ها را نمی‌پذیرند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ پوریا ابراهیم‌پور ضیائی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در واکنش به اظهارات اخیر ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه «تقریباً هیچ‌ چیز» از برجام عاید ایران نشده است، گفت: سخنان اخیر رئیس بانک مرکزی در باب برجام و بی‌اثر بودن آن برای ایران اعتراف بزرگی است چراکه خود رئیس جمهور گفته بود برای آگاهی از وضعیت اجرای برجام به سیف مراجعه کنید و وی را فردی آگاه نسبت به این موضوع معرفی کرد.

وی افزود: دولت و رئیس جمهور درخصوص برجام و عدم تأثیرش در کشور و از طرفی بدعهدی و کارشکنی‌های آمریکا باید به مردم که رکن اصلی حکومت هستند پاسخگو باشند. روحانی باید در مقابل تمام تعاریفی که از آینده برجام و تأثیر اساسی آن در کشور کرد که حالا ناکام مانده است، شجاعانه پاسخگو باشند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: جا دارد دولت در مقابل این بد عهدی‌ها موضع جدی اتخاذ کند و جدی هم پیگیر باشد. مردم از حکومت مقتدر ایران انتظار دارند که مواضعی مستحکم و قوی اتخاذ شود و گامی عقب نکشد. برخوردهای نرم دولت در مقابل آمریکا آنها را پررو کرده است. تجربه نشان داده هر چقدر عقب برویم آنها جلو خواهند آمد. مردم برخورد نرم دولت در مقابل این بدعهدی‌ها را نمی‌پذیرند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینکه مردم باید درخصوص اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی از دولت مطالبه‌گری کنند، گفت: برای اقدام جدی دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی نیاز است که مردم از دولت بخواهند سیاست های اقتصادی خود را تغییر دهد.

ضیائی ادامه داد: وقتی آمریکا در مقابل اظهارات سیف به سرعت موضع گرفته و پاسخ می‌دهند که کذب است و ما تمام تعهداتمان عمل کردیم و بیش از این هم پیش نخواهیم آمد و از طرف ما نه از رییس بانک مرکزی دفاع می شود و نه موضعی درست و مستحکم اتخاذ، مسلم است که آن ها از موضع ضعف دولتمردان ما سوء استفاده خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت تا چه زمانی می‌خواهد برجام و آمریکا را غیر از آنچه که در واقعیت هستند، نشان دهد و از آنها دفاع کند. ما واقعا امیدواریم اینبار مواضع درست و در شأن اقتدار جمهوری اسلامی اتخاذ شود و به صورت شفاف و صادقانه در این باب به مردم پاسخ داده شود.تأثیر برجام باید در زندگی مردم باشد، نه در شعارها.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها