چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مردم از برجام بجای گشایش تنها طعم تلخ بدعهدی آمریکا را درک کرده‌اند
ایران روشن :مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضائی با بیان اینکه خوشبینی مدام به آمریکا نقطه ضعفی است که کشور در حال حاضر از آن رنج می‌برد، گفت: مردم از برجام بجای گشایش تنها طعم تلخ بدعهدی آمریکا نسبت به آن را درک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ میلاد مرادی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضائی اظهار داشت: برجام  که تمام انرژی و توان دولت را از ابتدای کار تاکنون صرف خود کرد به یک بن بست قابل پیش بینی رسیده است.

وی افزود: انجام تمام تعهدات از طرف ایران در حالی است که طبق گفته رئیس بانک مرکزی چیزی از آن «عاید ایران نشده است». این غبن و ضرر فاحشی است که رخ داده است. اگر رجعتی به گفت وگوی‌های تیم مذاکره کننده و کمیسیون نظارت بر برجام داشته باشیم، این نکات کاملا گوشزد می‌شد ولی آقایان زیر بار قبول و عمل به نقد نرفتند.

این فعال دانشجویی تأکید کرد: امروز صدای به هدف نرسیدن و بدعهدی آمریکایی‌ها حتی از دل ارکان دولت هم به گوش می رسد. یقینا اطلاعات رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران راجع به این موضوع مهم بیش از هر شخص دیگر می‌تواند باشد.

مرادی ضمن قدردانی از زحمات تیم مذاکره کننده هسته‌ای، گفت: متأسفانه خوشبینی مدام به آمریکا نقطه ضعفی است که کشور در حال حاضر از آن رنج می‌برد. رئیس تیم مذاکره کننده هست‌ای کشورمان چندبار گفت که ما در متن برجام این عدم اعتماد به آمریکا را مطرح کردیم و رعایت شده.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضائی ادامه داد: ولی مع الاسف با این وضعیت مواجه هستیم که صنعت هسته‌ای ما به دلخواه و اقناع طرف غربی رسیده و آنها با وسواس صنعت صلح آمیز هسته‌ای ما را مدیریت می‌کنند ولی گستاخانه تعهداشان را که همان لغو تحریم‌های هسته‌ای بوده است را  رعایت نکرده‌اند.

وی تصریح کرد: در این شرایط دولت به جای تحت فشار قرار دادن طرف غربی و برگشت پذیری، هنوز در انتظار آمریکا است در شرایطی که بدعهدی ایالات متحده و همدستان غربی اش برای همگان به اثبات رسیده کتمان اوضاع و ستر پرده بر بدعهدی‌های آمریکا حقیقتا غیر قابل توجیه است.

مرادی در پایان سخنان خود گفت: از دولت می‌خواهیم نسبت به این مسئله خطرناک تدبیری فوری و عزت مندانه اتخاذ کند چراکه مردم تا به امروز بجای گشایش تنها طعم تلخ بد عهدی آمریکا نسبت به برجام را درک کرده‌اند.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها