يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷
جدایی حامیان دولت از اصلاح‌طلبان در دور دوم انتخابات/ جلسات توافق نتیجه نداشت
ایران روشن :لیست اصلاح‌طلبان موسوم به لیست امید امروز در حالی کامل شد که حزب اعتدال و توسعه در بیش از 10 حوزه انتخابیه از نامزد‌های دیگری حمایت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ علی صوفی که در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی ریاست ستاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان در شهر تهران را بر عهده داشت در مورد احتمال حمایت حزب اعتدال و توسعه از برخی کاندیداها در حوزه‌های انتخابیه‌ای که به دور دوم کشیده شده است، به فارس گفته بود که بنا داریم طی نشستی به توافق برسیم.

اسماعیل شجاعی رئیس کمیته انتخابی حزب اعتدال و توسعه می‌گوید که نتوانستیم به توافق برسیم هر چند که در برخی از حوزه‌ها اختلافات به حداقل رسید اما باز اختلاف نظرهایی باقی ماند.

وی تصریح کرد:‌ ما توانستیم بیش از 80 درصد با اصلاح‌طلبان همراه شویم اما در برخی حوزه‌های انتخابیه چون مسائل شهرستانی مطرح بود، باید همه جوانب را در نظر می‌گرفتیم.

به گزارش فارس، لیست اصلاح‌طلبان معروف به لیست امید امروز کامل شد در حالی که حزب اعتدال و توسعه در حوزه‌هایی همچون تبریز، بروجرد و شهریار از علیرضا منادی، علاءالدین بروجردی و حسین گروسی که نزدیک به علی لاریجانی هستند، حمایت کرده‌اند.

بر پایه این خبر حزب اعتدال و توسعه در بیش از 10 حوزه انتخابیه لیست‌های جدا از اصلاح طلبان منتشر خواهند کرد.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها