شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
سخنان رئیس بانک مرکزی درباره عایدی نداشتن برجام صادقانه بود/ دولت تا کی می‌خواهد بدعهدی آمریکا را توجیه کند؟
ایران روشن :دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه سخنان رئیس بانک مرکزی در رابطه با عایدی نداشتن برجام صادقانه بود، گفت: دولت تا کی می‌خواهد بدعهدی آمریکا را توجیه کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ رضا نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اظهارات اخیر رئیس بانک مرکزی ایران در مصاحبه‌ با تلویزیون بلومبرگ، گفت: بالاخره آقای سیف هم به بی‌نتیجه بودن برجام اعتراف کرد و گفت که برجام تا کنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای ایران در بر نداشته است.

وی افزود: سخنان رئیس بانک مرکزی ایران همان چیزی بود که دلسوزان نظام از آغاز مذاکرات هسته‌ای، مطرح می‌کردند ولی متاسفانه توجهی به آن نمی‌شد. آقای سیف بالاخره به درستی حرف منتقدان دولت پی برد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: متاسفانه با همه بدعهدی‌های آمریکا و با اینکه آقایان صالحی، عراقچی و سیف هر کدام به نحوی اعلام کرده‌اند که امریکا به برجام پایبند نیست باز هم برخی‌ها این مسئله را قبول نمی‌کنند و سعی نمی‌کنند تا پاسخ بدعهدی آمریکایی‌ها را بدهند.

نجابت افزود: ما به همه تعهدات خود در برجام عمل کرده‌ایم و طرف مقابل نیز به این مسئله تاکید داشته است ولی با این حال می‌بینیم که برجام برای ما بی‌نتیجه بوده و هیچ چیزی عاید ما نشده است. معلوم نیست دولت تا کی می‌خواهد عهدشکنی آمریکا و همدستانش در برجام را توجیه کند؟

این فعال دانشجویی در ادامه گفت: دولت ماه‌ها و روزها مردم را چشم انتظار گذاشت و وعده رفع مشکلات اقتصادی بعد از برجام را داد ولی نه‌تنها پسابرجام وضع ملت را بهتر نکرد بلکه امروز مردم بیشتر از گذشته از اوضاع اقتصادی گلایه می‌کنند.

نجابت در خاتمه اظهار داشت: به نظر بنده آقای سیف با صداقت کامل بیان کرد که برجام هیچ عایدی برای ما نداشته است.

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها