دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
رهبر انقلاب حافظ اسلام و انقلاب در برابر فتنه‌ها بوده‌اند
ایران روشن : اکنون دشمن در عرصه جنگ نرم عليه اسلام به پا خاسته، رهبر معظم انقلاب حکيمي آگاه و بيدار است که دنيا را مي‌بيند، دوست و دشمن را مي‌شناسد و سکان انقلاب را در تمامي فتنه‌هاي دشمنان به دست گرفته و از اسلام محافظت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ آيت‌الله محمد يزدي، رئيس جامعه مدرسين حوزه علميه قم در آستانه روز ميلاد حضرت علي بن ابيطالب(ع) و روز پدر و در ديدار پدران شهدا که با حضور مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم برگزار شد، افزود: همه ما مرهون و وامدار خون‌هاي شهدا هستيم، بايد عظمت آنان را درک کنيم و يادشان را زنده نگه داريم.

 

وي با تأکيد بر اينکه فعل جهاد از احکام و دستورات الهي است، ادامه داد: بقاي دين در سايه دفاع است، اگر اين دفاع نبود نامي از اسلام و دين و قرآن و حاکميت اسلام نبود، اگر امروز نمازجمعه، نماز شب، اعتکاف، محرم، صفر، فاطميه و رجبيه برپاست اينها به برکت خون‌هاي شهداست و آنان در اين عبادات سهيم هستند.

 

آيت‌الله يزدي اضافه کرد: بعد از انقلاب امکانات بسياري در سايه اين امنيت و آرامش که حاصل خون‌هاي شهداست در کشور ايجاد شد و شاهد آباداني، آزادي، حق رأي و انتخاب براي مردم، آزادي و احترام به زنان هستيم، امروز اسلام حاکم و رهبري حافظ اسلام است.

 

وي اضافه کرد: اکنون نيز دشمن در عرصه جنگ نرم عليه اسلام به پا خاسته، رهبر معظم انقلاب حکيمي آگاه و بيدار است که دنيا را مي‌بيند، دوست و دشمن را مي‌شناسد و سکان انقلاب را در تمامي فتنه‌هاي دشمنان به دست گرفته و از اسلام محافظت کرده است.

 

رئيس جامعه مدرسين با اشاره به اينکه شهدا مقام والايي نزد پروردگار دارند و بدون واسطه نظر به وجه‌الله مي‌کنند، تأکيد کرد: شهدا با جانشان از ولايت حمايت کردند و امروز ما در ادامه راه شهدا بايد از ولايت و حکومت اسلامي حمايت کنيم.

/انتهای پیام

منبع : دانشجو
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها