دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
قابل اعتماد نیستند+پوستر
آیت‌الله مکارم‌شیرازی خاطرنشان کرد: نمی‌گوییم مباحثه و مذاکره نکنیم ما می‌گوییم توجه داشته باشید که قابل اعتماد نیستند تا روی پای خود نایستیم، مشکلات حل نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، گفت: نمی‌گوییم مباحثه و مذاکره نکنیم ما می‌گوییم توجه داشته باشید که قابل اعتماد نیستند تا روی پای خود نایستیم، مشکلات حل نمی‌شود، زیرا آنها می‌خواهند بر تمام دنیا برای حفظ منافع مسلط باشند. غربی‌ها یک اصل اساسی را به رسمیت می‌شناسند و آن حفظ منافع خودشان است و دموکراسی، حقوق بشر و امنیت جهانی و شورای امنیت ابزاری در دست آنها است.

وی خاطرنشان کرد: برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا می‌گویند سر کار بیاییم، برجام را پاره می‌کنیم، زیرا خلاف منافع ما است، در حالی که این امر درست نیست، باید بیدار باشیم و تکیه بر غیر ملت نکنیم.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی تصریح کرد: زمانی می‌توانیم روی پای خود بایستیم که متحد باشیم و منافع جناحی را فدای منفعت جامعه کنیم. همه جناح‌ها یک اصل را به رسمیت بشناسند و منافع جامعه اسلامی، نظام و اسلام را در نظر بگیرند، باید در نظر داشت اگر اسلام نبود امروز در دنیا عقب افتاده بودیم.

دانلود پوستر

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها