يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
حذف کارت سوخت در سازمان مدیریت مطرح نیست
یک مقام آگاه در گفت: به هیچ عنوان بحث حذف کارت سوخت در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مطرح نیست و سازمان مدیریت چنین چیزی را دنبال نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ یک مقام مسئول در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: به هیچ عنوان بحث حذف کارت سوخت در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مطرح نیست و سازمان مدیریت چنین چیزی را دنبال نمی‌کند.

وی اضافه کرد: حذف کارت سوخت مخالفان زیادی در کشور دارد و سازمان مدیریت هم این مطلب را دنبال نمی‌کند.

به گزارش فارس، پس از تک‌نرخی شدن بنزین در سال 94، موضوع حذف کارت سوخت بنزین به تدریج از سوی جایگاه‌داران سوخت مطرح شد و وزارت نفت نیز علیرغم مخالفت اولیه، به جمع موافقان کم‌شمار حذف کارت سوخت بنزین پیوست.

با این وجود ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دولت مصرانه به دنبال حفظ سامانه هوشمند سوخت به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین و استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده در این سامانه است.

قاسم خورشیدی مدیر مبارزه با قاچاق فراورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز چندی پیش در گفت‌وگو با فارس از ارائه پیشنهادی به دولت برای حفظ کارت سوخت بنزین از سوی ستاد خبر داده بود.

مرکز پژوهش‌های مجلس نیز در روزهای پایانی سال گذشته گزارش مفصلی را درباره مزایای کارت سوخت منتشر کرده و پیشنهاداتی برای حفظ آن ارائه داد.

به تازگی یکی از رسانه‌ها از ارائه پیشنهاد حذف کارت سوخت از سوی وزارت نفت به دولت و بررسی این پیشنهاد در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خبر داده است.

 

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها