چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
عمل به اقتصاد مقاومتی با خرید هواپیما محقق نمی‌شود/ اعتماد به آمریکا یعنی تکیه به خانه عنکبوت
ایران روشن :مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با بیان اینکه دولت با اجرای اقتصاد مقاومتی دوراهی «تسلیم یا تحریم» که دشمن به دنبال آن است را خنثی کند، گفت: خوشبینی و اعتماد به آمریکا به معنای تکیه به خانه عنکبوت است که سقوط نتیجه طبیعی آن خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ مجتبی خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص عمل به اقتصاد مقاومتی و اینکه با عملی شدن آن کشور در برابر تحریم‌ها مصون می‌ماند، گفت: دشمن به دنبال قرار دادن ملت ایران در دو راهی «تسلیم یا تحریم» است.

وی افزود: در این وضعیت دولت و مسئولان باید با اجرای اقتصاد مقاومتی این توطئه دشمن را خنثی کنند که البته تنها راه مقابله با فشارهای دشمن اجرای اقتصاد مقاومتی است. دولت بداند عمل به اقتصاد مقاومتی با خرید هواپیما محقق نمی‌شود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه آمریکا به اجرای برجام ملتزم نیست، گفت: همانطور هم که مقام معظم رهبری بیان کردند، هرگونه توافق با آمریکا به معنای انام تعهدات از طرف ما و سرباز زدن انجام تعهدات از طرف آمریکا است و این یعنی خسارت محض.

خسروی در ادامه با بیان اینکه سخن از برجام های 2 و 3 و ... به معنای منزوی کردن جمهوری الامی برای نابودی آن، گفت: اینکه دشمنان  از برجام‌های 2 و 3 سخن می گویند بدین معنا است که می‌خواهند علاوه بر محدودسازی برنامه هسته‌ای ایران، دست جمهوری اسلامی را در دیگر حوزه‌ها از جمله حمایت از مظلومان  و پشتیبانی از جبهه مقاومت ببندند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما خاطرنشان کرد: آمریکایی ها نه تنها به وعده‌های خود عمل نکردند بلکه به فرموده مقام معظم رهبری دائم در حال توطئه و کارشکنی هستند. در این وضعیت جای تعجب دارد که برخی دولتمردان ما هنوز نسبت به آمریکا خوشبین هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبینی و اعتماد به آمریکا به معنای تکیه به خانه عنکبوت است که سقوط نتیجه طبیعی آن خواهد بود.

 

/انتهای پیام

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها