شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
حجت الاسلام دانشی مطرح کرد؛
فعالیت‌های اقتصادی آستان حضرت معصومه قابلیت الگوسازی برای فعالان اقتصادی
ایران روشن :مدیر کل فرهنگ و ارشاد قم با بیان این که نشان دادن فعالیت های اقتصادی آستان مقدس حضرت معصومه(س) به مردم، موجب جلب اعتماد آنها می شود، ادامه داد: کارهای اقتصادی آستان مقدس می تواند برای سایر بنگاه های اقتصادی الگو باشد و در زمنیه تحقق رهنمودهای رهبری در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مؤثر واقع شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ حجت الاسلام عباس دانشی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه فاطمی آستان حضرت معصومه(س) با بیان این که برپایی نمایشگاه فاطمی در ایام عید توسط آستان حضرت معصومه(س) بهترین ایده برای ترویج فرهنگ و معارف فاطمی و سبک زندگی اسلامی است، گفت: با توجه به این که زائران زیادی از این نمایشگاه بازدید می کنند برپایی این نمایشگاه یک حرکت سازنده و مؤثر در زمینه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که در این نمایشگاه اضافه بر نمایش دستاوردها و خدمات آستان حضرت معصومه(س) سعی شده با برپایی غرفه های روایتگری سیره شهدا و سبک زندگی فاطمی در عرصه فرهنگی مردم با ابعاد مختلف سبک زندگی اسلامی آشنا شوند، افزود: حضور پر شور مردم در این نمایشگاه نشان می دهد که این نمایشگاه توانسته نظر مثبت بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.


حجت الاسلام دانشی تصریح کرد: بخش های مختلف این نمایشگاه از جمله بخش معماری و اقتصادی توانسته نظر مردم را برای مشارکت در فعالیت های خیرخواهانه به خصوص کمک اقتصادی به آستانه با خود همراه کند.

وی با بیان این که نشان دادن فعالیت های اقتصادی آستان مقدس به مردم، موجب جلب اعتماد آنها می شود، ادامه داد: کارهای اقتصادی آستان مقدس می تواند برای سایر بنگاه های اقتصادی الگو باشد و در زمنیه تحقق رهنمودهای رهبری در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مؤثر واقع شود.


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با تأکید براین که در این نمایشگاه به خوبی فعالیت های آستانه برای مردم شفاف سازی شده است، اظهار کرد: حضور مردم در غرفه های وقف و فعالیت های اقتصادی حرم حضرت معصومه(س) نشان می دهد که در صورت معرفی درست فعالیت های اقتصادی نظر مثبت مردم برای مشارکت در کارهای عام المنفعه جلب می شود.


حجت الاسلام دانشی یادآور شد: با توجه به این که در آستانه حضرت معصومه(س) در ایام تعطیلات عید نوروز برنامه های خوبی برای زائران خارجی در نظر گرفته شده است حضور زائران خارجی در این برنامه های می تواند در جلب مشارکت آنها برای فعالیت های فرهنگی و اقتصادی آستان در عرصه های مختلف مؤثر و سازنده باشد.

/انتهای پیام

منبع : رسا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها