يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
سخنگوی شورای شهر قم در گفتگو با قم فردا تکذیب کرد؛
پرداخت حقوق 25 میلیون تومانی به شهردار قم و معاونانش صحت ندارد
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با رد شایعات مطرح شده در خصوص حقوق دریافتی شهردار قم،گفت:پرداخت حقوق 25 میلیون تومانی به شهردار قم و معاونانش صحت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ نعمت الله عواطف رستمی با بیان اینکه حقوق شهردار قم با دلایل متعددی چون کلانشهر بودن قم و همچنین درجه استاد تمامی آقای سقائیان نژاد و رتبه علمی بالای وی با شهرداران سایر شهرها تفاوت هایی دارد،اظهار داشت:شایعات موجود مبنی بر اینکه شهردار قم ماهیانه 25 میلیون تومان حقوق دریافت می کند و اعضای شورای شهر نیز اعتراضی نسبت به این مسئله نشان نداده اند واقعیت ندارد.

وی افزود:با توجه به حکمی که وزیر کشور برای شهردار صادر کرده است، حقوق وی 3میلیون و 400هزار تومان است. و با جمع  حق عمران و اضافه کار ها ، ممکن است به چیزی حدود 10 تا 12 میلیون تومان برسد، ولی عدد 25 میلیون تومان مورد تایید نیست.

وی به حقوق دریافتی اعضای شورای شهر نیز اشاره کرد و گفت:براساس این حکم، یک شصتم حقوق شهردار را اعضای شورای شهر به عنوان حق الجلسه دریافت می کنند و سقف حق الجلسه نیز شصت ساعت می باشد که این را قانون تعیین کرده است.

وی در پاسخ به اینکه حقوق معاونین شهردار چه مقدار می باشد؟ ابراز داشت:شورای شهر قم با دقت زیاد، چندین جلسه روی این موضوع بحث کرد ونهایتا پذیرفت که همه ی رده های مدیریتی نه تنها معاونین، حتی کارگران عادی، طبق یک جدول خاص حقوق دریافت کنند.

گفتنی است در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه مرتضی سقائیان نژاد به عنوان شهردار قم  و برخی معاونانش ماهیانه 25 میلیون تومان از شهرداری قم حقوق دریافت می کنند در فضای مجازی منتشر شده بود.

/انتهای پیام

منبع : قم فردا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها