چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
با دو پهپاد نیروی دریایی سپاه بیشتر آشنا شوید
وقتی تکنولوژی ساخت آنقدر پیشرفته باشد که نشود از روی آن برداشت اطلاعاتی کرد،نه تنها مشکلی برای نمایش عمومی ندارد بلکه باعث تقویت روحیه ملی و اطمینان خاطر به مردم می شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ هواپیماهای بدون سرنشین به دلیل عدم نیاز به تأسیسات و پایگاههای بزرگ و ثابت، سادگی تعمیر و نگهداری، به کار گیری آسان، نداشتن ضایعات انسانی، کاربردهای فراوانی در امور نظامی دارند.

زمانیکه تکنولوژی ساخت آنقدر پیشرفته باشد که نشود از روی آن برداشت اطلاعاتی کرد، نه تنها مشکلی برای نمایش عمومی ندارد بلکه باعث تقویت روحیه ملی و اطمینان خاطر به مردم می شود.
پهپادهای سایه و کاوش نیروی دریایی سپاه که اکنون به تولید انبوه رسیده و مورد استفاده نیروی دریایی سپاه نیز قرار گرفته اند، از جمله تجهیزاتی بودند که در نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی که در آذر ماه امسال برگزار شد، در معرض دید عموم قرار گرفتند.
پهپاد سایه با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت، مداومت پروازی 7 ساعت، حداکثر ارتفاع 5000 متر و وزن 20 کیلوگرم است که محموله دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری در روز و شب را با خود به همراه دارد و ماموریت آن گشت و شناسایی است.
پهپاد کاوش نیز با مهندسی معکوس اسکن ایگل آمریکایی ساخته شده و سرعت آن 100 کیلومتر بر ساعت، مداومت پروازی آن 15 ساعت، حداکثر ارتفاع آن 5000 متر و وزن آن 18 کیلوگرم است و محموله آن نیز دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری در روز و شب است و گشت و شناسایی نیز ماموریت این پهپاد می باشد. 

/انتهای پیام

منبع : میزان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها